Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult az élet, mitévő legyek, ha gyerekkori barátommal remekül kijövök, de az intimitásban egy nulla? Szex vagy szerelem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Úgy gondolom, ideje lenne megállapodnom, és különben is szeretnék családot végre.

Az eddigi partnereim többségével (nem volt sok) jó volt a szex, valahogy ráéreztem, de mindegyikből hiányzott a komoly érzelem. A napi hajtás mellett inkább csak az intimitásra kellettek.

Van viszont egy gyerekkori barátom, akivel máig jó viszonyban vagyunk. Folyamatosan kerülgetjük egymást. Pár éve összebújtunk egy időre, de szét is mentünk. Nemrég újra összejöttünk. Imádom a társasságát, nagyon szeretem, ám ez az idill szertefoszlik az ágyban. Annyira béna, annyira túl udvarias, hogy semmi férfiasság nincs benne. :-( Ha terelgetem, akkor sem jó vele a szex. :-(

Nem tudom, mitévő legyek?



2016. okt. 14. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
27 éves vagy, értem, hogy már egy komoly társat keresel,de ne állapodj meg olyannal, akivel nem jó. A szex is egy fontos része a kapcsolatnak. Később még komoly problémák adódhatnak ebből.
2016. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!