Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk barátommal, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátommal, ő kibékülne velem de a szülei nem bírnak és állandóan mondják neki nehogy kibéküljön velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Otthon él a szüleinél ő is, én is. Össze költözni nem tudnánk még pár évig.

Nagyon szeretem őt és ő is szeret, csak sokat voltunk náluk és nem feltétlenül vannak rólam jó véleménnyel náluk rólam. Ez ameddig nem szakítottunk elő sem jött. Most hogy megbeszéltük a gondokat és kibékülnénk anyjáék állandóan osztják otthon hogy mi a jó neki abban hogy pont velem van, miben nyújtok neki segítséget, mért vagyok állandóan náluk.

Most ez nem megoldható csak azzal, hogy mostantól nálunk leszünk mert jelenleg szóba alig akar velem állni. Nem tudom hogyan hozhatanám ezt rendbe. Neki ugyanis otthon állandóan mondanák hogy ne legyen velem ha újra összejönnénk. Teljesen tehetetlen ő is ezért kb eltaszít magától.

Mit tegyek? 😢 hogyan feleljek meg nekik vagy hogyan szerezzem vissza barátom?



2018. jan. 13. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Probald az anyjaektol kideriteni miert nem birnak.

Lehet mar azt jo neven vennek h mint felnott no elejuk allsz.

De a fiut se ertem...miert nem ved meg teged v beszel o a szuleivel

2018. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szigorúak a szülei és nem akar velük össze veszni nehogy kirakják otthonról. Hát ha be se tehetem hozzájuk a lábam akkor nehéz lesz. Amúgy már tudnék máshogy viselkedni meg belátom mikben hibáztam csak már hiába
2018. jan. 13. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ilyen ferfi nekem nem is kellene, akit anyuci-apuci tud befolyasolni, meg azt is “megtudjak mondani”, h ki irant mit erezzen. Szerintem jobb is ha szetmentek, mert az ilyen szulok csak gondok a parkapcsolatokban...
2018. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kirakjak a szuret, mert olyat szeret esetleg aki nekik nem szimpi? Gratula, kivalo szulok. Te pedig ne sajnald! Nem ferfi az ilyen, aki a sajat velemenye mellett sem kepes kiallni, nem meg a baratnojeert
2018. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon nagyon szeretem
2018. jan. 13. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd rajossz, es eleged lesz :) csak ki kell keszitened sajat magad. Az ember sajnos igy van “programozva”. Masnak nem hisz, sajat boren kell megtapasztalnia, h elhiggye.
2018. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam, belátom de tudok máshogyan viselkedni. Csak ezért nem fogok most esélyt kapni mert anyjáék kiakadtak rajta hogy min szakítottunk (féltékenysegem) és azóta uszítják ellenem
2018. jan. 13. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

De mit akarsz teperni?!


Szard már le az ilyen hülyegyereket... ahol a szülők bele tudnak ugatni a kapcsolatba az olyan is.

2018. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!