Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ex-mel 2-3 hete szakitottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ex-mel 2-3 hete szakitottunk és ő hagyott el engem de megbeszéltük hogy barátok maradunk még is állandóan féltékenykedik és ölelget és csókolgat és megsértödik ahányszor egy fiúval is beszélek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nekem nagyon nehéz barátként tekinteni rá de mégis jobb mintha teljesen elveszitettem volna belebetegszek hogy kételyek között tart hogy egyszer kellek egyszer nem :( miért csinálja ezt?

2013. jún. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. -.-
2013. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, ha szakítottatok, akkor felbomlott a 'lelki szerződés', nem tartoztok egymásnak többel, mint egy hétköznapi ismerősnek.

Vállalta a szakítást ezt is vállalnia kell.

Ha nem látja be, és nem enged el, csak akadályozza magát is téged is.

2013. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Birtokolni akar.
2013. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mit tegyek ellene?
2013. jún. 9. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozd meg az abszolút döntést, vele vagy nélküle, egyszerűbb lesz a dolgod utána.
2013. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!