Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátnőm hogy munkát váltsak?

Figyelt kérdés
Jelenleg beteg emberekkel foglalkozom.Én is a legjobb barátom már kicsit unjuk a munkánkat,meg már kell egy kis izgalom,mivel fiatalok vagyunk,kis kondival akár sikerülhet is hogy rendőrnek állhassunk.Elmondtam a barátnőmnek,ő azt mondta nem akarja hogy ha másik városba helyeznek át akkor oda átköltőzni stb.Meg szerinte veszélyes,és szerinte örüljek hogy nem a hidegben kell állnom.Csak én már nagyon unom magam,kell már valami izgalom,változatóság,és ő ezt nem érti meg.
2018. jan. 15. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Tanulj meg kommunikálni.
2018. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én elmondtam neki hogy ezt akarom,mert már unom magam,de ő csak mondja a magáét hogy veszélyes stb mi van ha megsérülők.
2018. jan. 15. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Figyu, te te vagy, ő meg ő.

Nem tilthatja meg hogy azt csinálj az életeddel amit akarsz.


Csak halkan jegyzem meg, egy jó társ támogat a céljaid elérése érdekében, nem pedig visszahúz.

2018. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom meg pont most akar eljönni a rendőrségtől 6 év után. Az sem a legjobb állás hidd el. Viszont, egyetértek az előttem szólókkal. A te életed, ha munkát akarsz váltani akkor tedd azt. Gondolom te sem szólsz bele a barátnőd munkájába.Én is támogatom a barátom a jövőbeli munkájával kapcsolatban.

De lehet tényleg csak félt téged, illetve nem akarja hogy távol kerülj tőle. Ezt vele kell megbeszélned.

23N

2018. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha meg nem is tilthatja, ilyen váltásnál beszélnetek kell a jövőtökről.

Ő nem azért szajkózza hogy veszélyes és hogy nem akar költözni mert nem érti hogy neked izgalom kell. Azt szeretné hallani hogy ebbe a tervedbe ő hogy fér bele, ami jogosan érdekli. Elvárnád tőle hogy ha áthelyeznek veled menjen, ott hagyja a munkahelyét, barátait, megismert közegét és újrakezdjen egy másik városban? És ha 5 év múlva megint, akkor rángatod megint magaddal? Terveztek házasságot, családot, gyerekeket? Azokkal mi lesz, ők is költözködnek? Vagy szakítani akarsz?

De te erre nem reagálsz, csak hajtogatod, hogy te a legjobb barátoddal izgalmat akarsz meg rendőrködni. Persze hogy újra és újra felhozza a témát, csak rosszul kommunikál ő is.

Nagyon úgy tűnik hogy tényleg túl fiatal vagy egy komoly kapcsolathoz, mert nem is érted mit jelent az ő szempontjából az, amit mondasz. Ő most azt hallja hogy ő sokadrangú az életedben, mert fontosabb a haver, meg az izgalom, ő meg ha megy veled akkor megy, ha nem akkor nem, de te igazából lesz*rod mi van vele.

2018. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rendőrségtől jön el mindenki...

Eleve ha nem a rendőrtisztit végzed, akkor maximum okájésrendőr lehetsz. Ez azzal jár, hogy allhatsz ki a 40 fokban és a -30ban traffizni, igazoltathatsz (bár ez ugye kérdéses) és csesztetheted a kis embereket, akik munka után 20al többel siettek haza, mint a megengedett. Érdemes megnézned előtte a közalkalmazotti bértáblát is.


Ha feljebb akarsz lépni, akkor oda nagyon sok kitartás és lemondás kell. És ha már rendőr, akkor bizony ennek lenne értelme. Az semmi izgalommal és változatossággal nem jár, ha hoznod kell egy havi kvótát a gyorshajtásokból.

2018. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont rendőrnek? Pár hónap kiképzés, majd húzhatsz délre migriket hajkurászni két-három hétig, aztán visszajöhetsz radarozni a 30-as tábla alá. Szép élet ez.
2018. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!