Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kényeskedés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kényeskedés és én reagálom túl vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élűnk, ritkan adódik rá alkalom, hogy latinosabb táncokat lehet itt tanulni. Most szombaton kezdődik egy 8 alkalmas salsa alap óra, amire nagyon szeretnék elmenni. Mondtam is paromnak, hogy ha megtudjuk oldani a gyerekeket, szeretnék elmenni mert régi vágyam egy ilyen.

Erre elkezd morogni, hogy mit kényeskedek annyira, hogy ilyenekre menjek, járok egy heten háromszor edzeni miért nem elég?

Őszintén ezen felhúztam magam, mert tudja milyen régóta szetetném, mégis ha szerinte ez ilyen meg olyan akkor nem és nem nyit vitat. De könyörgöm még pasik sem lesznek ott.

Féltékenység lenne, vagy hogy tudnék beszélni vele?


2018. jan. 16. 06:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

9-es vagyok (38/F)


Nekem ez viszonylag apróságnak tűnik egy házasságban,

én biztos nem csináltam volna problémát belőle.

Arra céloztam, hogy komolyabb problémák húzódhatnak meg a háttérben, amik még nem kerültek felszínre.


Én már elváltam, de amiatt mert bármiben is korlátoztam volna a páromat, pedig nálunk is két gyerek volt.

2018. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

javítva: "Én már elváltam, de NEM amiatt mert bármiben is korlátoztam volna a páromat, pedig nálunk is két gyerek volt.

" :D

2018. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyet értek abban, hogy más, mélyebb gondok húzódhatnak mögötte, ez most csak egy apró dolog amiben megmutatkozik.

De amúgy ezt most tényleg úgy kell elképzelni, hogyha valami nem tetszik neki, akkor nem és kész? Nincs is döntési jogod? Ez más dolgokban is így van?

2018. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Voltak és vannak gondjaink, de hol nem?

Voltunk màr a válás szélén is, de megoldottuk a dolgokat. Viszont most megint kezdi ezeket a hülyeségeket.

Utolsó: nagyjából igen, már ami az én szórakozásomat illeti. Ha neki valami nem tetszik, egyből rávágja nem, hiába győzködöm. Mert hogy más mit fog szólni.

Ki a francot érdekli hogy más mit szól?? Ezt nem tudom vele megértetni.

2018. jan. 16. 17:43
 15/17 anonim ***** válasza:
De ilyen nincs egy párkapcsolatban, hogy tiltunk egymásnak dolgokat. Véleményt lehet mondani, sőt meg is kell beszélni, de olyan nincs, hogy nem mész mert azt mondtam. Ne hagyd magad, mert nem ő a főnök, egyenragú felek vagytok. Ha meg tudod oldani a gyerekeket, menj csak el.
2018. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy azért morog, mert feleslegesnek tartja, hogy még tanulj szakszerűen vonalán és rázni magad, miközben úgy hajtó el, mikor közeledni próbál hozzád, mint egy döglegyet. Csak egy tipp a mélyebben húzódó problémára. Hasonló helyzetben én is beszólnék, hogy minek mennél, de ha akarsz menjél.

31/f

2018. jan. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: hidd el, ha közeledni próbál, nem hajtom el, mint egy döglegyet.

Igen, voltak szexuális problémáink is, de ezeket is átbeszéltük, megoldottuk. Neki a féltékenységgel vannak problémái, pedig a több mint 10 év alatt egyszer sem adtam rá neki okot.

2018. jan. 17. 05:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!