Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátotokkal, ebben az esetben? Mit tennétek? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Voltunk a barátommal egy buliban, ahol ott volt egy lány, aki még tetszett neki egy időben, de aztán úgy döntött inkább nem próbálkozik nála és velem jött össze. Amikor találkoztunk azt mondta a buli után elgondolkodott egy picit, de nem miattam, velem tökjó volt ott, de így mondta:˝"Kicsit sokat fordultam meg háttal az ajtónak". Aztán kifejtette, hogy emiatt alány miatt gondolkodott el de kb. 2 nap alatt le is zárta és nem volt nagy cucc, nem kell neki az lány, és velem akar lenni. Nagyon kiakadtam rá. Jogosan? Mit kéne tennem?

2018. jan. 17. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz is elég friss,hogy ilyenek előforduljanak, ahogy ahhoz is, hogy különösebb bonyodalom nélkül szakíts, ha ennyire sért ez téged.

31/f

2018. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10: Inkább bántson meg valaki, minthogy ne legyen őszinte.
2018. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

# 12/

Ez te vagy. Ez meg az én párom. Lévén hogy én ismerem, mint a tenyerem, tökéletesen tudom, hogy ő hogyan reagálna, és fölöslegesen szenvedne egy ilyen helyzetben.

Ami nálad oké és hallani akarsz róla, másnál nem oké dolog másnál nem akar ilyenről tudni.

Ez van.


Mások a megcsalásokról sem akarnak tudni, és kérik, hogy ne is mondják el, nem akarja tudni, ha megteszi. Ebben már pl én sem értek egyet, mert erről már tudni akarok. Ezt is tudja rólam a párom.


Szerintem ha igazán szeretsz valakit, akkor ismered annyira, hoyg tudd, hómiben hol a hatá, amit még el tud, vagy egyáltalán el akar viselni. Az egy dolog, hogy TE milyen vagy, az meg egy másik, hogy a párod milyen. Ha valóban szereted, akkor azt veszed figyelembe, amit ő szeretni tudni/hallani, és aszerintcselekszel.


Igazából egyedül ez számít, és nem a te, vagy az én véleményem, mert láthatóan 2 különböző embernél ez 2 különböző eredményt szülhet. Ennyi.

2018. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!