Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok azért a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azért a barátotokkal mert buliban egy csaj lesmárolta?

Figyelt kérdés
Pénteken voltunk bulizni és tánc közben lekapott egy csaj, de en ellojtem.magamtol..másnap a barátnőmnek már előttem.elmondta valaki, hogy smároltam valakivel és most beszélni se akar velem ,látni se akar..azt mondta ,hogy többet ne irjak neki..szerintetek még helyre tudjuk hozni? mert én nagyon szeretem őt és nem birom ki nélküle.
2013. nov. 10. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szakítanék! Mi az hogy lekapott egy csaj?? Te is visszacsókoltál szóval én tuti, hogy szakítanék.
2013. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Még akkor sem ha viszonozta vagy ő is akarta. Velem ez megtörtént. Csókot bármikor megbocsátok de többet nem..
2013. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék,mivel a csókot meg lehetett volna előzni.Ha valaki nem akar smárolni,azt nem lehet csak úgy lekapni.Tehát fogadtad és viszonoztad a csókot.Innentől kezdve ne csodálkozz,hogy a barátnőd látni sem akar.Igaza is van!
2013. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igenis le lehet smarolni bárkit akarata ellenére hisz nyilván nem számít rá így hirtelen minimum szájon lehet csókolni persze a francia csók már más a nyelveshez tényleg két ember kell..
2013. nov. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elloktem magamtol..nem akartam lesmarolni.es viszonozni sem..csak megcsokolt
2013. nov. 10. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt meg lehet bocsátani szerintem hisz nem a te hibád..mondd el ezt így a barátnődnek is.
2013. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szakítanék ezért.

A csaj kapott le téged, te mg ellökted, amint észlelted. Ennyi.

2013. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem partner a csaj közeledésében a párom, akkor nem.


Nem tehet arról hogy ekkora r..anccal került egy légtérbe.



Viszont a "kedves jóakaródhoz" aki elmondta a barátnődnek a helyedben lenne egy-két keresetlen szavam.

2013. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!