Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy csak 5 perc kusst és nyugalmat akarok?

Figyelt kérdés

39-40 fokos lázam van esténként. Szedem a lázcsillapítot, borogatás már minden megvolt. Reggelre lemegy a lázam 37-38-ra. Este felmegy. Még mindig lázas vagyok. A fejem fáj, hasogat. Nagyon kegyetlenül. A torkom bevan gyulladva és a mandulám is. Már a fülemre is rá megy lassan,nagyon belenyilal néha a fájdalom. Szóval ramatyul vagyok. Fázom,ráz a hideg egésznap.


A barátommal együtt élek. De ilyenkor a beteg napjaimon nem szeretem ha velem van. Nagyon tehernek érzem,ha körülöttem van,segíteni próbál. Idegesít. Csak csendet akarok,bebújni munka után az ágyba és pihenni. Amióta beteg vagyok veszekedik velem,hogy nem kéne így dolgozni mennem! Nem is gyógyulok így meg. Arra érek haza,hogy rohan hozzám,kérdezi mi volt hogy érzem magam. Kicsit beszélgetünk,de megszoktam kérni (szépen) hogy hagyjon egyedül,egyáltalán nincsen kedvem beszélgetni. Nem mondta eddíg,de megharagudott ezért. Tegnap este amikor aludni jött mellém akkor meg megakart ölelni. Nagyon nem szeretem ha ilyenkor megölel. Rosszul érzem magam,senki értintését nem igénylem. Szóltam neki,hogy most ne bújjon hozzám. Erre felcsattant neki állt velem veszekedni,mert rideg elutasító vagyok stb. Nem értem miért nem ért meg engem. Ő is volt már beteg. És gondoskodtam róla,mert kérte. De volt egy-egy pillanata amikor morogva, rám szólt,hogy hagyjam magára. Nem okozott gondot,tudtam,hogy csak nyügős,beteg nem piszkálom ha egyedül akar lenni. Miért ilyen akkor? Teljesen komolyan áll az egészhez. Nem egy gyerek hisztijét látom. Véresen komolyan gondolja,hogy gáz a viselkedésem stb.


Kérlek,tudtok tanácsot adni,hogy ilyenkor mit lehet csinálni?


2018. jan. 17. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Tedd ki a szüret a szeemtladanak :)
2018. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

Mert nem kommunikáltatok erről.

Nagyon istentelen vagy még. Sajnállak titeket.

2018. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Hogy erről kommunikálunk csak.
2018. jan. 17. 20:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy nem kéne ilyen betegen dolgozni menned. Ha lábon hordasz ki egy ilyen komoly betegséget, egy életre szóló szövődményei lehetnek. Szóval orvos, és pihenés.

A másik fele viszont összefügg ezzel: mivel nem vagy otthon, nem pihensz, így nyilván ingerültebb vagy, ami érthető és normális. Ő viszont csak ezt látja, kapja, miközben aggódik. Érthető módon ki van akadva. Ha rendesen kezelnéd magad, és nem kockáztatnád tovább az egészségedet, akkor igazat adnék neked, de így szerintem te generálod a problémát.

2018. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Pont mint a párom. Beteg, akkor nem kell semmi törődés, csak hagyjam békén pihenni. Nem is tudom, de ezt a párod is simán megérthetné. Nem egy életre akarod, hogy békén hagyjon.
2018. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális vàlaszokat,véleményt.


Pontosan,nem egy életre akarom,hogy hagyjon békén. Nem vehetek ki folyton szabadságot. Nekem elég bunkó,szigorú a fönőköm és ilyen apró dolog miatt mint láz és mandula/torok gyulladás még simán leteremt vagy beszól valamit amivel tönkre vágja az egész hetemet. Nagyon bántó tud lenni és szinte rettegek tőle,meg még sokan mások is. És a pénzre is szükségem van. Remélem hamar meggyógyulok így is. Már 3 napja tart ez. Ez lesz a 4-dik napom.

2018. jan. 17. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem a kérdésre válaszolok, hanem a lázadra, de ez most fontosabb! 38 fok felett szedjél lázcsillapitót, és ha 39.5 fölé megy akkor hűtőfürdő! A felnőtt szervezet rosszabbul bírja a magas lázat, mint a gyerek, nem tesz jót a szívednek se. Ha 3 nap után is magas a lázad, azaz nem ment lejjebb, nem javult, akkor irány az ügyelet, mert az nem sima vírusfertőzés lesz!
2018. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsot. Ezzel most megijesztettél, de rendben. Remélem nem lesz baj. Most mentem aludnom kell. Szétmegy a fejem. Hellosztok! :)
2018. jan. 17. 21:06
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

A # 7-es baromságokat ír, felejtsd el és ne ijedj meg!

Viszont tényleg nem kellene így menned sehová, és ha 3-4 nap után nem érzel semmi javulást, akkor orvos!

2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Béla. A Király. ***** válasza:
87%
A #7-es nem ír baromságokat, bár én 38.5 felett szednék csak lázcsillapítót, de a 39.5 feletti hűtőfürdőt én is osztom! Sima vírusfertőzés ritkán tart tovább 3 napnál, ha 3. nap este se jobb, akkor 4. reggelén irány az orvos!
2018. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!