Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy csak 5 perc kusst és nyugalmat akarok?

Figyelt kérdés

39-40 fokos lázam van esténként. Szedem a lázcsillapítot, borogatás már minden megvolt. Reggelre lemegy a lázam 37-38-ra. Este felmegy. Még mindig lázas vagyok. A fejem fáj, hasogat. Nagyon kegyetlenül. A torkom bevan gyulladva és a mandulám is. Már a fülemre is rá megy lassan,nagyon belenyilal néha a fájdalom. Szóval ramatyul vagyok. Fázom,ráz a hideg egésznap.


A barátommal együtt élek. De ilyenkor a beteg napjaimon nem szeretem ha velem van. Nagyon tehernek érzem,ha körülöttem van,segíteni próbál. Idegesít. Csak csendet akarok,bebújni munka után az ágyba és pihenni. Amióta beteg vagyok veszekedik velem,hogy nem kéne így dolgozni mennem! Nem is gyógyulok így meg. Arra érek haza,hogy rohan hozzám,kérdezi mi volt hogy érzem magam. Kicsit beszélgetünk,de megszoktam kérni (szépen) hogy hagyjon egyedül,egyáltalán nincsen kedvem beszélgetni. Nem mondta eddíg,de megharagudott ezért. Tegnap este amikor aludni jött mellém akkor meg megakart ölelni. Nagyon nem szeretem ha ilyenkor megölel. Rosszul érzem magam,senki értintését nem igénylem. Szóltam neki,hogy most ne bújjon hozzám. Erre felcsattant neki állt velem veszekedni,mert rideg elutasító vagyok stb. Nem értem miért nem ért meg engem. Ő is volt már beteg. És gondoskodtam róla,mert kérte. De volt egy-egy pillanata amikor morogva, rám szólt,hogy hagyjam magára. Nem okozott gondot,tudtam,hogy csak nyügős,beteg nem piszkálom ha egyedül akar lenni. Miért ilyen akkor? Teljesen komolyan áll az egészhez. Nem egy gyerek hisztijét látom. Véresen komolyan gondolja,hogy gáz a viselkedésem stb.


Kérlek,tudtok tanácsot adni,hogy ilyenkor mit lehet csinálni?


2018. jan. 17. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen rossz a munkahelyed, akkor sürgősen keress valami mást. Láthatóan kihat a kapcsolatokra is, az egészségedről nem is beszélve... Én most csak hőemelkedéssel mentem egy hétig dolgozni, mert nem akartam elmaradni a munkámmal, és már veszekedtek velem, hogy otthon kéne maradnom. És amint lehetett, le is léptem, ha az aznapi dolgaimmal megvoltam. Tavaly nagyon rámjárt a rúd, 5 hónap alatt négyszer voltam beteg, és szó nélkül hagyták, hogy kúráljam magam. Mondjuk, tekintve, hogy veszélyes anyagokkal is dolgozom, teljesen jogos a viselkedésük.

Röviden: nem párod az igazi probléma. Ő csak félt, feszült, ami érthető. Inkább kérj segítséget tőle munkakeresésben, ezzel le is köti magát, segít is, közben nem piszkál. Szerintem képesek lesztek ezt megoldani, kitartás, és jobbulást!

2018. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Én amikor szorongtam es depressziom volt (kinek hogy jelentkezett a szorongas nekem pl ezerfelekeppen) akkor volt, hogy hetekre lazas voltam vagy hipp hopp felment a testhom 38 korulire. Szoval azert nem lehet olyan konnyen belehalni, es a stressz szerintem ratesz egy lapattal ugyhogy valoban otthon kellene maradnod. Egyebkent en is nagyon beteg szoktam lenni regebben, 1 hetig mindenki hagyjon, fajt mindenem, fej, izuletek magas laz. Barmilyen hihetetlen nekem az aszkorbinsav segitett es azota is segit habar az orvosi szakvelemeny szerint ha mar beteg vagy nem segit a c vitamin max megelozesben (orvosi konyvben olvastam) en mast tapasztaltam! En orankent fel orankent egy kis teaskanalnyit bevettem egy pohar vizzel es 2 nap mulva semmi bajom nem volt. Egyik ismerosom javasolta akinek tudogyulladasa volt es nem akart korhazban maradni, harom nap mulva mar csak picit kohogott, en sem hittem el de tenyleg segit. Azota sosem vagyok beteg telen :) Te is kiprobalhatod artani nem arthatsz magadnak. Nekem legalabbis napi 25-30 gramm meg se kottyant a hasam sem fajt tole.
2018. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem érted meg, hogy halál ideges attól hogy egy szar munka miatt 3. napja lázasan jársz be, nem fekszed ki és legjobb esetben nem durvul el a betegséged annyira, hogy kórházba kerülj.

Gyere le jóisten, ennyi ésszel....

2018. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de te 38 fokos lázzal dolgozni jársz? Maradj a sggeden, menj el orvoshoz, táppénz, gyógyulj meg. A barátodnak igaza van. Egyszer a munkahelyen fogsz összeesni. Nem szabadságra kell menni, ha beteg vagy, hanem orvoshoz.
2018. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a barátodat. Már attól felidegesítettem magam, ahogy írtál. Nem szeretem az olyan tutyi-mutyi embereket, akik sajnáltatják magukat (jaj, de beteg vagyok, lázam van, hagyjál békén), de azért mindenhová el tudnak járkálni. Teljesen igaza van, ha munkába el tudsz menni, mert egy gyáva nyúl vagy beteget jelenteni, akkor őt se küldd el, aki ápolni és szeretni akar.

BTW, milyen szabadságról írsz? Fogod magad elmész orvoshoz és kiír táppénzre! Azt hiszed a többnapos láz jót jelent? Igazuk van a többieknek, 3 nap után már veszélyes, ha így folytatod kórházba kerülsz, de persze te életed, te döntésed.

2018. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha magaddal nem is torodsz, legalabb masokkal torodj... telefertozol magad korul mindenkit amerre csak jarsz. Imadom az ilyen munka hoset, nalunk is van ilyen idiota, aki retteg a fonoktol, es helyette minket szivat egy lakasszeru irodaban. Elmeny.
2018. jan. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igaza van hogy ne menj dolgozni. Az életben nem fogsz meggyógyuni vagy majd a mentő visz el, mikor összeesel az utcán.
2018. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!