Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kellene kezelnem azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene kezelnem azt, hogy a barátom egyszer megpróbált öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk egy éve,csak most tudtam meg. Érzékeny srác,de ezt nem hittem volna róla. Kételyek támadtak bennem,mert amikor az exemmel szakítottam,akkor öngyilkossággal fenyegetőzött,én pedig rengeteget őrlődtem. Végül szóltam a családjának,ők pedig odafigyeltek rá,de engem megviselt. Nem szeretnék olyan életet élni,ahol opció,hogy a legkisebb botlásom miatt is az életével fizet valaki. Azt se szeretném megérni,hogy a párom meghaljon,mert nagyon szeretem,csak ez a dolog olyan hihetetlen.

2018. jan. 19. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Egeszseges emberrel legyel kapcsolatban es nincs ilyen gond.
2018. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az exed öngyilkossággal fenyegetőzött, azért volt, mert ezzel próbált marasztalni, érzelmileg zsarolt. Velem is csinálta ezt 5 év után a volt párom, de megtenni nem tette, csak a szája volt nagy, végül anyukám állította le.

A mostani barátod hogy van lelkileg? Mert ha valami gondja van, lehet, hogy el kéne vinni pszichológushoz, segítene.

Miért akart öngyilkos lenni? Megoldódott már az a probléma?


23N

2018. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Ezen te ne agyalj, zsarolás volt. Nem a te lelkeden szárad, ha valaki öngyilkos lesz. Az az ő dolga.
2018. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

2-3-as nak igaza van!

Amíg te egy szóval nem bátorítottad és direkt nem teremtettél olyan helyzetet, hogy megtegye, akkor a lelkiismereted tiszta! Ezt nagyon vésd az eszedbe! Ha valaki öngyilkos lesz, akkor az kizárólag a saját döntése, és senkinek semmi köze hozzá. Aljas lelki zsaroló, aki ilyesmivel fenyegetőzik, egy utolsó patkány, és nem, nem a szeretet hajtja ilyenkor, hanem az önzés, mert nem akar egyedül maradni.

2018. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Azert nagyon nem mindegy , hogy mikor volt , miert tette , azota milyen a viselkedese/hozzaallasa.


Nekem is volt egy kiserletem ezelott 13evvel. Soha tobbet nem tennem , es szeretek elni akkor is , ha olykor pofara esek. :)

2018. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

Hűha, micsoda tanács! Unokatesóm is egészséges volt, mindig életvidám, jókedvű volt, szerette a munkáját és a családját, rengeteg barátja volt, egyenesben volt az élete, állandóan viccelődött, aztán egyik nap valami történt, felment a padlásukra, és véget vetett az életének. Azóta se sejti senki, hogy mi lehetett a gond.

A feleségét is kioktatnád, hogy "egészséges" emberrel kellett volna kezdenie??

Nagyon értesz a témához....


Kérdező!

Ez mikor volt, és miért? Most mit gondol erről?

2018. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
#6, ez hulyeseg hogy semmi elojele nem volt, mindig van csak senkit nem erdekelt elegge amig eletben volt.
2018. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Akinek van egy csepp esze ezen a földön, életébe már minimum akart x öngyilkos lenni ( nem valami rinyapi**a okból azért...)
2018. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

#7

Aha, biztos jobban ismerted nálam, meg a szüleinél, meg a feleségénél. Gratulálok.

2018. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

En tartok otthon a betoroknek es / vagy az ongyilkosjelolteknek egy hasznalt ,de jol kimosott kis temetkezesi urnat...

N

2018. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!