Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki megpróbált itt már...

Valaki megpróbált itt már öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Olvastam pár hónapja egy cikket egy emberről, aki öngyilkos lett. A lényeg az, hogy még volt benne annyi élet, hogy elmondhassa, hogy megbánta a tettét, és rájött, hogy élet minden nyomora ellenére szép.

Van itt olyan valaki, aki ezt már megtapasztalta?


2013. aug. 7. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem minek? Kénytelen lennék itt hagyni a coca-kólát, gyrost, chilis babot, pizzát, sört, bort, és minden földi javat, és a lányokról még nem is ejtettem szót...

21/F

2013. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akkor az az ember nem is akart igazából meghalni.


Az életünk szenvedéssé van téve a társadalom által. Ha nincsen valami, ami motiváljon minket arra, hogy ennek ellenére is akarjunk amiatt a személy vagy dolog miatt élni, és nem is találunk ilyet soha, akkor fölösleges élni.


Én gyerekkoromban nem ismertem azt az érzést, hogy milyen az, ha felkelsz, de ahogy felébredsz, csak ürességet érzel, nincs miért felkelned. Ez volt a legrosszabb érzés, amit átéltem valaha.


Én természetesen nem akarok meghalni, mert van, aki miatt éljek.


A nagyapám kétszer is megpróbált öngyilkos lenni, de szegény annyira szerencsétlen volt, hogy mindkétszer elrontotta. Én nagyon sajnálom őt, mert az ő életének tényleg nincsen semmi értelme, és ráadásul együtt kell élnie egy nővel, akit gyűlöl.

2013. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aki valóban meg akarja ölni magát az nem beszél róla, nem siránkozik, hogy jajj meg akarom ölni magam, az megteszi és így már nem lehet itt, hogy válaszoljon.
2013. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akart igazán meghalni? De megkísérelte az öngyilkosságot és sikerült is neki...leküzdötte az életösztönét. Mi ez ha nem akarás?
2013. aug. 7. 22:38
 5/12 anonim válasza:
63%
Én két hétig voltam öngyilkos, meguntam. Most új divatot keresek.
2013. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor csórikám biztos nem gyógyszerrel próbálkozott, mert attól annyira rosszul érzed magad, hogy nem az êlet nyomoraira meg szépségeire gondolsz, hanem arra h legyen már vége ennek a leírhatatlanul kínzó rosszullétnek, akár halál árán is...

Szerintem csak propaganda, amit olvastál. Mondom ezt úgy, h én sem kísérelnék meg újra öngyilkosságot, és nem a fizikai rosszullét vagy fájdalom miatt.

2013. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tessék itt a cikk:


[link]

2013. aug. 7. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Feldugtam egy ceruzát az orromba és lefejeltem az asztalt.
2013. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

'Nem akart igazán meghalni? De megkísérelte az öngyilkosságot és sikerült is neki...leküzdötte az életösztönét. Mi ez ha nem akarás?'

Aki meg akar halni, az meg akar halni. Nem gondolja meg magát, különben nem gondolta komolyan.


Az az ember, akiről beszélsz inkább szánalmas volt.


Ez csak egy hatásvadász cikk, ami egy olyan átlátszó hazugságra épül, hogy az élet szép.

2013. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alaque ***** válasza:
Itt még nem próbáltam meg.
2013. aug. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!