Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kattints és olvass lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kattints és olvass lejjebb kérlek, kérdőjel? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves fiú vagyok, van egy lány aki nagyon megtetszett, és próbáltam közeledni hozzá, de Ő nem vette az adást, s ahogy észrevettem nem is nagyon érdeklem -ami rendkívül elszomorított. Többszöri próbálkozás után sem sikerült a részéről semmi vonzódást tapasztalnom, nap mint nap szomorúan jöttem haza, az élethez sincs kedvem manapság, semmi nem tud felvidítani. Komoly, hosszútávú kapcsolatom nem is volt, nem vagyok az a bulizós fajta, nem tudom, hogy a mai lányokhoz hogy s mint közeledjek(?) annak érdekében, hogy meg is "szerezzem" őket. Néha azt érzem, hogy nem tudok a hölgy nélkül élni, szerintetek hagyjam abba ezeket az "egyértelmű jeleket" és kerek-perec mondjam meg neki, hogy tetszik vagy mégis mi tévő legyek? De ha megint negatív érzelmeket kapnék tőle, akkor ugyancsak magamba fordulnék. Esetleg lenne ötletetek arra, hogy ha nem jönne össze a dolog, miképp vidítsam fel magam?

Bocs, ha kicsit hosszú lett. ^^


2010. jún. 5. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%

"...ha nem jönne össze a dolog, miképp vidítsam fel magam?"


Verd ki.

2010. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már az sem vidít. :D
2010. jún. 5. 18:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem érti az "egyértelmű jeleidet" ..Nekem perpill nagyon tetszik egy 16 éves srác,de egyáltalán nincsenek jelei,csak bámul..Mondjad meg neki kerek perec hogy mit akarsz!!Menj oda,írj neki mittudomén..De mondjad meg neki egyenesen!Ami nektek egyértelmű,nem biztos hogy nekünk is az..Hány éves amúgy a lány?
2010. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ugyancsak 16. :D
2010. jún. 5. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

És mik azok a nagyon egyértelmű jeleid?:D

2010. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pl. mondom neki, hogy szeretlek, de nem érdekli.
2010. jún. 5. 19:51
 7/17 anonim ***** válasza:

egyszerűbb, biztosabb megoldás ha megmondod neki konkrétan h mit érzel és h össze akarsz jönni vele


persze ehhez sok bátorság kell


ha pedig visszautasít(aminek meg van az esélye) akkor jön majd másik, nem kell eszköz h vigasztald magad, egyszerűen ne hagyd el magad...

(voltam már én is szerelmi bánatos, tom h ilyenkor csak rajtad múlik mennyire törsz össze)

16/L

2010. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hogy reagált a közeledéseidre?
2010. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

akkor válasz életstilust:

depi vagyok öngyi leszek

vagy :

Peti vagyok Gyöngyi leszek xDDD

2010. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsi lehetetlen volt kihagyni :D szóval komolyra forditva a szót próbálj nyilt leni amikor ketesben vagytok esetleg kérdezd meg ha valkivel muszály lene öszejönie az osztálybó lkit választana :D és ha nem jöne ösze akkor keres lányt 1 éjszakára :D
2010. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!