Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettentő fontos. összezavarodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentő fontos. összezavarodtam. (kell a kérdőjel? )

Figyelt kérdés
Hogy leges legjobb fiú barátot egy szerelmtől megkülönböztetni?Az van velem,hogy van egy pasi,szerelmes voltam belé,nem olyan rég,vagyis nem tudom mit érzek:( annyira hiányzik a beszélgetés vele,azért nem tudunk beszélgetni,mert sokat dolgozik.Van egy másik akibe úgy érzem szerelmes vagyok,de nem tudom mekülönböztetni a kettő fiú közti érzést,hogy tegyem ezt?kérlek benneteket segítseteeeeek :'(.
2011. júl. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz most éppen én sem tudom mit érzek
2011. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon egyikbe se vagy még beleesve,ha mind2ő iránt hasonlóan érzel. vár még,majd elfog dőlni később hogy melyiket szereted.
2011. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:
keress egy 3.at.
2011. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
előző kettő értem :/ utolsó: bocsi de téged már olvastalak máshol és elég értelmetlenek a válaszaid vagy ha nem is értelmetlenek hülyeségek :/
2011. júl. 6. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás! Nőlj fel!
2011. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pfffffff...ilyenhet nem kell felnőni szerintem édes :D
2011. júl. 6. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Várj! És várj! És várj! Aztán várj még egy kicsit. Na, és most elmondom, hogy az idő semmin nem változtat. Ha nem teszel semmit, nem változik semmi.


Amelyikre inkább nézel férfiként,arra mozdulj rá. Ennyi.

2011. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!