Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, ha csókolózás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha csókolózás közben rágó van a másik szájában?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy zavaró valaki számára, hogy csókolózás közben egy rágó van a másik szájában? Mert pl egy hirtelen jött, váratlan csóknál igazán nincs mit tenni...
2010. jún. 5. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer velem is megesett már, hogy hirtelen csókot kaptam, és elfelejtettem, hogy rágó van a számban, de a szerelmemet nem zavarta. Két csók között gyorsan ki is dobtam :3
2010. jún. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom. Mondtam is egyszer a barátomnak, hogy vegye ki, mert zavar, erre ő azt mondta, hogy "el tudja dugni" a szájában, hogy ugye ne kerüljön át az enyémbe. Mondtam neki, hogy felejtős és köpje ki! :D:D
2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Bár se barátom se én nem rágózunk folyamatosan, csak egyszer-egyszer... De nem baj. :)

15/L

2010. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

ki szoktam köpni előtte. egyszer már történt olyan, hogy átadtam neki, de semmi extra. a heves csókolózásban meg egyenesen meggátol.


mini cukorkát viszont adogattunk egymásnak, ameddig el nem fogyott, közben szétroppantottuk több darabra, az aranyos volt.

mindenesetre a pettingrehívó , vagy vad vágykeltő csókok közepette én nem javasolnám. fulladásveszélyes :d


16/L

2010. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Zavar. Eleve natúrban nem rágózom, csak addig, hogy átvegye a mentol (az erősebbeket szeretem) a számban az uralmat, majd ki is köpöm, ha már egyáltalán nem érzek ízt.

Társaságban eleve sosem kérődzöm, mivel ha mások rágnak a képembe, az idegesít.

2010. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem az első csókomnál volt rágó a számba,és nem zavarta őt=)de azóta nem csókolózok rágóval=)
2010. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

En ragofuggo vagyok, es csok kozben sem veszem ki.

Fel szoktam ragasztani a felso hatso fogamra, es nem esik le. Szerintem nem vagyok tusko emiatt, a pasim is ragozik csok kozben es o is oda szokta ragasztani :)

2010. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar.Sőt,mi szoktunk szórakozni h próbálja elvenni pl a curot a számból persze én meg nem hagyom.
2010. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!