Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy külföldön lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy külföldön lévő munka miatt megy el az országböl 10 hónapra, normális ha megszakad miatta a szívem? --->

Figyelt kérdés
A párom kapott egy munkalehetőséget külföldön, ami azt jelenti hogy 10 hónapra elfog menni Magyarországról nekem pedig itt kell maradnom . Mondtam neki hogy ez igazából nekem borzasztó, és legszívesebben megkérném hogy ne menjen el,de persze nem szeretném korlátozni őt mert tudom hogy ez nagyon fontos neki. Csak igazából azon vitázunk hogy ő azt szeretné hogy ezalatt a 10 hónap alatt próbálják meg vidám lenni,próbáljak meg pozitív maradni és várni rá,szívesen meg is várom őt de közben tudom hogy minden egyes nap bele fogok halni a fájdalomba hogy nem láthatom őt ilyen sokáig,mit tudnék tenni hogy kevésbé fájjon?

2018. jan. 22. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is látjátok egymást 10 hónapon át?

Nem tudna legalább 2 havonta hazajönni? Miért nem tartasz vele?

Mi voltunk távkapcsolatban, a kapcsolatunk első évében.

3 hónapig végképp nem láttuk egymást, de naponta 1 óra skype esténként. Utána 7 hónapig két hetente találkoztunk egy hétvégét (hol én mentem, hol ő jött, hol félúton találkoztunk), majd összeköltöztünk, kiköltöztem hozzá. Azóta már házasok vagyunk.

Magam sem tudom, hogy bírtuk ki, de akkor valahogy tudtam, hogy a végén együtt leszünk.

2018. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha tudtok közben találkozni, mondjuk 2-3 havonta, nem bírod ki, ha már ennyire szereted? Mit szóljanak a katonafeleségek, akiknek a férjeik úgy elmennek kiküldetésbe, hogy minimum 6 hónapig, de inkább 1-1,5 évig nem látják a társukat? Ráadásul ők bármikor meg is halhatnak, míg a partnerednél ennek esélye elég kicsi, ha nem éri baleset. Van skype, messenger, viber, snapchat, instagram, meg a fütyim tudja még micsoda. Kibírható. Ha nem bírjátok ki, nem egymáshoz valók vagytok.
2018. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos nem tenném ki ilyen fájdalomnak azt, akit szeretek. Ha külföldre megyek, akkor vagy párral, vagy sehogy(vagy szingliként nyilván).
2018. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint egy hajón lesz pincér ami a dunán fog közlekedni és 7/7 napot mindíg dolgozni kell neki pincér pultosként... lehetetlen lenne atalálkozás,beszélgetni is ritkán tudnánk mert ki tudja mit csinál hogy dolgozik milyen fáradt stb...
2018. jan. 22. 21:18
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja és azért nem tartok vele mert egyszerűen sajnos én nem feleltem meg ott semmilyen más munkára sem :(
2018. jan. 22. 21:19
 6/20 A kérdező kommentje:
Szívem szerint ha nekem kéne döntenem az ő helyében akkor én nem tudnám őt itt hagyni de neki valamiért ez fontos,és ha ezt annyira szeretné,én ugysem lehetek akadály neki hogy megtegye
2018. jan. 22. 21:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szolgál valami távolabbi célt ez a munka? Pl.abból, amit keres lakást vesztek, vagy gyereket tudtok vállalni, esetleg kellene valahova egy hajós ajánlás. Ha teljesen öncélú a dolog, akkor el kell döntened, megfelel-e neked az örök második hely. Mert akkor a munkája fontosabb, mint te. Ha van valami távolabbi cél, akkor meg hajrá és kitartás. A katonafeleséges felvetésre meg annyit, hogy azok a nők megérdemlik a sorsukat. Ők választottak maguk mellé kalandort.
2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sok jót nem hallottam az ilyen munkákról.Leginkább azt,hogy nagyon kemény minden téren.


Valahogy én nem lettem volna képes ott hagyni a párom.

Sokmindent nem tudsz tenni.Ha szereted akkor megvárod, bár nagyon nehéz lesz.S az se biztos,hogy kibirja a kapcsolatotok.

S mi lesz ha eltelik az a 10hónap? Akkor megint megy egy hajóra,vagy hogyan tovább?

2018. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz neked, és csak szenvedsz, akkor szakíts vele. Bár ha a 10 hónap alatt játszod a mártírt és magadat sajnáltatod, akkor úgyis fog találni egy kedves, életvidám lányt helyetted, akivel jól tudja magát érezni. Természetes, hogy nem érzed magad jól ettől a helyzettől, de van lehetőséged kilépni belőle. Én 5 hónapig voltam külön a férjemtől, de minden nap beszéltünk, tervezgettünk, rengeteg mesélnivalónk volt és nagyon hamar eltelt az idő.
2018. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!