Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mikor szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mikor szoktatok hátulról a vállatok felett integetni egy nőnek?

Figyelt kérdés
csak komoly válaszokat köszi
2018. jan. 22. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lusták megfordulni.
2018. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de miért nem akarnak? ennyire se akarjátok méltatni csajt?
2018. jan. 22. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor elköszönök tőle.
2018. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és ebbe semmi olyan nincs, ami vonzalomra utalna?
2018. jan. 22. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne láss bele semmit, én csak akkor szoktam így váll felett ha éppen mással vagyok elfoglalva, csak gyorsan odaintek valakinek.nem jelent vonzalmat de annak a hiányát se.
2018. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi mással vagytok elfoglalva?
2018. jan. 22. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi mással. Telefonon nézek valamit, mással beszéletek közben, olvasok éppen, munkahelyen ha hazamegy egy kollegina nekik is csak integetek egyet meg egy gyors hello, de inkább azzal vagyok elfoglalva amit éppen csinálok. Elég gyakran van hogy csak odaintek egy ismerősnek ha köszön, de közbe máson jár az agyam. Tudom hogy sok mindenben a jelet keresik a nők, de azért ez már túlzás. Össze-vissza integetek ismerős nőknek, eszembe se jutott hogy valamelyik azt hinné ez miatt, hogy vonzódok hozzá.
2018. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget
2018. jan. 23. 06:43
 10/14 anonim ***** válasza:

"csak komoly válaszokat köszi"


Hogy lehetne komoly választ adni egy teljesen infantilis kérdésre? Nyilván akkor integet így, ha a Hold, Nap és a bal melled egy egyenlő szárú háromszöget alkot.

2018. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!