Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak páromról kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak páromról kiderült hogy szereti a zsúfolt tömegközlekedési eszközökön nemi szervét hátulról hozzányomni a csínos leányokhoz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Kezeltesd. Ez betegség. Éltem át ilyet lányként, elég komoly nyomaokat hagyott bennem, ez zaklatás.
2017. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Ez most pont a metoo-ról jutott eszedbe, ugye?

Egy pici apróság: ezek pont azért ilyen betegek, mert nincs párjuk. És fordítva: sose lesz párja, mert full beteg.

2017. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A legrosszabb ***** válasza:
18%
Miféle komoly nyomok, miről beszélsz, #1-es? Ha a kabátodba valaki beledörgöli a f#szát, arrébb lépsz és leüvöltöd, leégeted a fejét mindenki szeme láttára, ennyi. Ha meg le akar támadni a szatír, jól térden talpalod és már hívhatod is a 107-et. Nem vagyok képes felfogni, hogy miért kell totál leblokkolni egy 8-10 centis kukactól. Nevetséges, amilyen mimózák vagytok néhányan, az eset után meg traumába, depresszióba estek. Why???
2017. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
vágd le róla
2017. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Bazzeg, megnézném a válaszoló fejét, amint egy nála 2x nagyobb férfi hozzádörgölőzik a tömegben vagy végigsimítaná a fenekét.


Köpni nyelni nem tudna a meglepetéstől és a zavartól, hogy ez valóban vele történik, és bizony lazán lecsaphatná a pasas, ha pattog. Arról nem is beszélve, hogy mindenki megtudná, hogy az ő fenekére pályázott egy másik férfi, és talán gondolhatnák, hogy biztos meleg, vagy hamisan vádolta meg.

2017. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy dobd és jelentsd zaklatásért a rendőrségen
2017. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, Nagyon meglepődtem, kellett egy kis idő, mire eljutott a tudatomig, hogy miért van az, hogy az illető testétől hiába próbálok, amennyire tudok arrébb húzódni. Pár pillanat, mire rájöttem, hogy az a farka. És igen, sokkal nagyobb volt nálam, és mást nem tudtam csinálni, mint hátraszólni, hogy FÚj, te undoírtó,és arréb menni, amennyire bírtam. De nem vagyok egy tűzrőlpattant csaj, na. Sokkal szelídebb, félénkebb típus vagyok, mint a kérdező.
2017. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem mint a kérdező, hanem, mint A legrosszabb
2017. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
ja, és nyár volt, és nem volt rajtam kabát. És kihívó ruha sem, nem szokásom.
2017. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Jól van, értjük már, összeroppantál lelkileg #metoo #castratemen #dicksareevil #brokenforlife
2017. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!