Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan lányok kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lányok kellenek a férfiaknak akik semmi beveszik őket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Miért olyan férfiak kellenek a lányoknak akik semmi beveszik őket?


Tudod ez ilyen oda-vissza dolog.

2018. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Elsonel a pont ✔
2018. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert vannak mazochisták (is).
2018. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
2018. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

#4-es megelőzött. :D

Nekem olyan nem kéne.

2018. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Sajnos a média, a filmektől a zenéig elég torz képet ad arról, hogy mi legyen az ideál a tapasztalatlanabbaknak (nem feltétlenül fiatalok csak, ismerek nem egy 40+ost, aki még mindig így gondolkodik). Így az alapján választanak, amit mástól "eltanultak", olyantól, akire valami miatt felnéznek, sportoló, zenész, színész, celeb vagy szimplán anyagilag sikeres emberek (akik egyben kitűnő "reklámfelületek" is a cégeknek, fogyasztásra ösztökélnek, szexszel meg bármit él lehet adni).


Ha nincs egy példakép, akitől más véleményt is halhatnának, akkor bizony előfordul. De ez nőkre is ugyanígy igaz.


Visszagondolva, sajnos én is párszor a rosszabb nőt vettem észre, aki mellett pedig boldog lehettem volna, gyakorlatilag észre se vettem. A poén az, hogy most visszagondolva jobban tetszenének, külsőleg is.

2018. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha beveszi az már elég nekem.
2018. jan. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Beindul a vadászösztön.
2018. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnél a pont.Se több se kevesebb..
2018. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztosan szeretik a kihívásokat. Vagy térdre borulva akaják megkérni a lány kezét, és szolgálni alárendelt pincsikutya módjára. Mert felnéznek rá, Te ! Te nagy Te ! És még egy : Nem tudják elviselni, hogy őfenséges személyüket vissza is lehet utasítani. A fiúkban a bizonyítási vágy egy felesleges és energiákat felemésztő boldogulni azzal sosem tudó vágy.
2018. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!