Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt álmodtam, hogy öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy öngyilkos lett az exem. Rettenetes volt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom nem érdemes semmit belemagyarázni az álmokba, de ez nagyon furcsa volt.
2010. jún. 6. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy láttál vmi apró arra utaló jelet amit az a csodálatos dolog az emberi agy felnagyított kicsit.

És esetleg hallottál vagy láttál vmit a tv ben. én is keltem már fel majdnem sírva fiú létemre álom miatt mert olyat álmodtam bnőmmel kapcsolatba

2010. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Csak nálam nem először fordulna elő, hogy megálmodnám mi lesz. Ez nem ilyen jósolós marhaság, hanem tényleg így volt. Remélem most nem ez a helyzet...
2010. jún. 6. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami tudat alatt megfogalmazódik bennünk, az éjszaka jön elő álom formájában. Túlnyomó részt a vágyaink vagy a félelmeink. A Te esetedben inkább az utóbbi. Úgymond "tisztítja" magát az agy azzal, hogy "kiadja" magából a minket nyomasztó dolgokat, álom formájában. Ja, és a napi eseményeket is feldolgozzuk éjszaka.
2010. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi. Az ember sokszor álmodik olyant ami később megtörténik és ekkor "Déjá vu" érzése van.

De ez nem azt jelenti, hogy öngyilkos lesz valaki.

Én sokszor álmodtam már olyant, hogy a családomban meghal valaki, sokszor keltem fel arra, hogy sírok. Lehet, hogy előtte való este olyant láttál vagy hallottál ami kiváltotta ezt. (:

2010. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
vágyad van h kibelezd ez azért van pszihológus vagyok öld meg a gecít
2010. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!