Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2évig és egy hétig jártam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2évig és egy hétig jártam a barátommal és csütörtökön szakitottunk. A téma elég kényes és ciki. nagyon megbántott engem és azota alig beszéltem vele. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, 2 év az elég sok idő... Mivel te dobtad ki és hogy ilyen sokáig voltatok együtt a barátod tuti hogy szeret/szerelmes. Na szóval, neked nem kell tenned semmit, hisz ő bántott meg. Mivel szeret, úgyis keresni fog téged, bocsánatot kér, te meg mond azt, hogy jó majd átgondolod... Míg átgondolod ő lehet megijed egy kicsit, hogy most mi lesz és rájön, hogy ilyet nem kellene csinálni többet. Te visszafogadod, mert szerintem te is szereted őt nagyon és nem hiszem el, hogy ne hiányozna még megszokásból sem.

Vagy már bocsánatot kért?

2010. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ennél remekebb tanácsot nem tudnék én sem adni, mint az első hozzászóló.
2010. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!