Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mérges, hogy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mérges, hogy másik lányt kértem fel szalagavatóra és nem őt. Ez jogos gond?

Figyelt kérdés

A csajnak bejöttem, majdnem össze is jöttünk, viszont azóta barátok vagyunk csak. Erről viszont a barátnőm nem tud semmit.

19F és 18L


2018. jan. 25. 23:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
Hàt nekem se esett volna jòl.
2018. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
Deeehogy, teljesen normális... Anyám borogass, hol élsz te? Remélem kidob a csaj akkor szabadon kefélheted a "barátodat", bár gondolom így is őt fogod.
2018. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Jogos. De azért nem szakítóindok.
2018. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%
Jogosan mérges, de teljesen jól csináltad! :D Én adlak tesó!
2018. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez így elég megalázó a barátnődnek.
2018. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha én lennék a barátnőd, megmondanám neked, hogy nyugodtan, mert most már úgyis egyedülálló vagy.

Ha komolyan nem éred, mi ezzel a gond, akkor teljesen érzelmi anafabéta vagy

2018. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
#6: az ilyen nőktől mentsen meg az Isten, mint te, aki rögtön szakít minden xarság miatt.
2018. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
99%
Ha szerinted az, hogy egy pasi egy másik nőt visz bálba nem a párját, az "minden xar", akkor nem is kell aggódnod az "ilyen nők" miatt, úgyse kellenél egynek sem.
2018. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ritka nagy paraszt vagy. Szerencsétlen csaj...
2018. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"A csajnak bejöttem, majdnem össze is jöttünk, viszont azóta barátok vagyunk csak. Erről viszont a barátnőm nem tud semmit."


Ha a barátnőd nem tudja, hogy jóban vagy a lánnyal, annál érthetetlenebb számára, miért egy random lányt kérsz fel helyette, nem gondolod?


Amúgy ezek szerint akkor a barátnőd nem is megy a szalagavatóra, vagy hogyan lesz ez? Vagy ő ül majd ott, és nézi, hogy a másik lánnyal foglalkozol? Esetleg keressen ő is egy fiúhavert maga mellé, hogy ő se unatkozzon?

2018. jan. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!