Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom Snowattack-on van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom Snowattack-on van (kissebb fesztival sielessel egybe kotve) nagyon felek, hogy meg fog csalni, pedig okot nem adott ra. Mit tegyel hogy ne kattogjak?

Figyelt kérdés

Mar ott van. Egy hete beszeltem vele errol azt mondta sosem tenne meg, mert sosem szeretett meg ennyire senkit. Fel eve vagyunk egyutt, karacsonykor arrol is szo esett hogy megakarja a kozel jovoben kerni a kezem. Mindig meglep valamivel, a szex is tokeletes, minden aktusnal egyszerre van orgazmusunk. De fogalmam sincs mi tevo legyek hogy ne kattogjak ezen hogy ő most ott van. (Nekem nem volt lehetosegem vele menni, mert nemtudtam volna kifizetni, neki meg nem hagytam). Otletek? Tapasztalatok?

L/20 F/25



2018. jan. 27. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Gondolj arra, hogy ha meg is csal akkor arról úgysem fogsz tudni.
2018. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ismerd be magadnak, hogy h..lye vagy, hogy ilyenen agyalsz.

Miért nem bízol benne? Ha bíznál, akkor fel se merülne ez benned.

Te vagy benne a kapcsolatotokban, neked kell tudnod, hogy mennyire harmonikusan boldog.

Szóval, ha minden rendben van, akkor kérdezd meg magadtól, hogy miért vagy ilyen h..lye, hogy ilyen butaságokon agyalsz.


Filmezz, olvass, tanulj, takaríts, főzz, sportolj..stb.

2018. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

"minden aktusnal egyszerre van orgazmusunk." aha.. :) remek, főleg ha igaz..


szerintem, felesleges ezen kattognod, sosem értettem ezt a beteges féltékenységet. főleg ha okot sem adott rá, hol a bizalom?


ott van, te meg máshol vagy. pár nap és együtt lesztek.

2018. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyire nem bízol benne, miért nem mentél vele? Vagy miért választottad őt éppen ha (szerinted) ekkora szoknyapecér?

Már meg ne haragudj Kérdező, de nagy valószínűséggel esze ágában sincs félrekettyinteni, vidáman siklik a hófehér lejtőkön, te meg pácolódsz a saját levedben mint az ecetes uborka. Ha eleve így állsz a kapcsolataidhoz, ne csodálkozz, hogy addig tartanak, ameddig.

2018. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azert nem mentem vele mert nekem nem volt ra keret, hiaba ajanlotta fel hogy kifizeti azt meg csak nem hagyhattam.

Nem benne nem bízom, hanem a piaban, es a fesztivalozokban. Lehet h nem 100%-s fele a bizalmam.. de nem is 0.

2018. jan. 27. 19:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta sosem tenne meg, mert sosem szeretett meg ennyire senkit."


Hát pont nem ettől fogja nem megtenni, avagy megtenni.... Nem attól függ hogy mennyire szeretjük a párunk, hanem attól hogy van e bennünk gerinc, emberség....


Amúgy meg ne kattogj ezen 20 éves vagy, valószínűleg fogsz csalódni....ez benne van a pakliban. Több a rossz kapcsolat mint a jó...

2018. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól van kislány, hergeld csak továbbra is magad, végül az lesz, hogy úgyis bebeszéled magadnak, hogy megcsalt, és ha már nem ad életjelet magáról, akkor le fogod támadni, hogy miért, megcsalt-e téged..stb. Ő pedig kérdőn néz rád, hiába próbálná neked bizonygatni, hogy semmit nem tett, nem fogsz neki hinni, ő besokall, és otthagy téged.


Ez a forgatókönyv vár rád a továbbiakban, ha nem hagyod abba.


Nem a pia lesz a hibás. A pia sose hibás. Az ember a hibás, aki nem tud mértékkel inni.

2018. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat. Gyakorlatilag elmondásod alapján a barátod imád téged, jó a kapcsolatotok. Akkor miért merült fel benned a megcsalás gondolata? Ez tipikusak a "nincs probléma, csinálok egyet" elv.


Az én helyzetem szarabb. Már a tavalyi snowattackon is terveztük a barátommal, hogy idén is megyünk. Nyáron szakított velem. Így ő most snowattackozgat, én meg itthon ülök.


Örülj neki, hogy boldog párkapcsolatban élsz, és van kit szeretned! Ne a problémákat generáld!


21N

2018. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, csak Snowattack-on csalhat meg?

Hidd el, ha meg akar csalni, akár egy szürke hétköznapon is belemártja másba a virslit, most emiatt ne aggódj külön.


22/N

2018. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Parancsolj, itt a kerdesed, csak most aprolekosabban irtal rola... Meg 10x ird ki maskeppen

2018. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!