Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi a tehendo?

Figyelt kérdés

Van az ex parom,es van a mostani parom.

8honapja vagyunk egyutt es 2honapja kerte meg a kezemet.Igent mondtam nagyon szeretem sok tervunk van a jovore nezve.De nagyon feltekeny tipus,sokszor megorulok miatta..Visoznt a legjobb ember akit ismerek es a legnagyobb sziv az ove.Sajnos eleg nehezen megy az egyutt eles mivel sokat dolgozik mig en epp interjukra maszkalok .probalom megtalalni a magam munkajat.

Az exparomrol annyit hogy vele 2evig voltunk egyutt,azt hiszem az eletembe ot szerettem a legjobban mostani paromat leszamitva.Viszont 1es fel ev utan volt egy fel eves idoszak amikor csak a penzre koncentralt emiatt engem hanyagolt keson jart haza..semmi figyelem mar a vonzalom is elmult ezutan ismertem meg a mostani paromat.viszont eloszor ereztem az eletben hogy tole szeretnek kisbabat.Na szoval 3hete volt egy spontan vetelesem ami nagyon megviselt erre kesobb rajott ex baratom is es irt hogy sajnalja stb.

Parommal azota picit szomoruak vagyunk mert mar nagyon szeretnenk kisbabat :)

Szoval most 1hete uzeneteket kuldozget az ex parom es annyira idegesitett hogy elmentem talalkozni vele tegnap megmondtam neki hogy ezt hagyja abba mert veszelyezteti a kapcsolatomat (feltekenyseg parom reszerol es bizalmatlansag)

erre o felajanlott egy olyan dolgot hogy csinaljak vele kisbabat meg hogy 8honap alatt sem lepett tul rajtam amit tudok mert minden honapban legalabb egyszer ir vagy ilyenek.azt mondja hogy soha senkit nem tud ugy szeretnj mint engem meg miegymas ,mostmar van sajat lakasa meg autoja menjek koltozzek vele ossze a varosba,en erre nem mondtam semmit mert tudja magyon jol hogy van kapcsolatom.Es azt is hogy a penz tette tonkre a kapcsolatunkat mert neki fontosabb volt az auto meg a jogositvany..Nos utana megcsokolt,de igy elkapottan es en mondtam neki hogy nem erzek semmit sajnalom en paromat szeretem mire o aggresziv lett en meg leleptem.Nos a kerdesem az lenne hogy ilyenkor mi a tehendo? Joerzes es nosztalgikus volt hogy tegnal talakoztunk mert o az egyetlen ember aki meg mindig megert engem,parom sem ert meg ugy.Es igazabol elgondolkodtatott a dolog.Ugy erzem keptelen lennek elhagyni mostani parom es teljes szivembol szeretem de akkor miert zavart ez az egesz engem ossze egy paranyit? Es a masodik kerdes hogy hogyam tudnam az exem ugymond "lekoptatni" hogy nyugodt legyek mert eddig 8honapon keresztul mondogatt neki hogy hagyjon,nem szeretem..stb

Koszonom a valaszaitokat elore is :)

tovabbi szep napot.



2018. jan. 28. 14:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.Nem magyarorszagon tartozkodom/lakom.A parom felig romaniabol felig olaszorszagbol szarmazik.az ex parom felig magyar felig roman.Ha ismered milyenek a romanok tudod hogy pletykasok.es itt cipruson a varostol Limassoltol lakunk 10kmre kissebb "faluban" es itt rengetek romaniai csalad van.Es nem vagyok alszent,ilyenfajta velemenyt nem kertem es nem vagyok kivancsi ra.amennyiben ujra kommentalsz jelentelek.koszonom
2018. jan. 28. 15:50
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Ok, Értem. Akkor miért generálsz ebből problémát?


Miért nem vagy képes határozottan lerázni az exedet?

Sosem értettem és szerettem az áldozat szerepben tetszelgő, gyenge embereket. Komolyan ennyi tiszteletet sem tudsz magadnak "kikövetelni" az exdtől, hogy tiszteletben tartsa a döntésed és a kérésed?


Egyébként nem kötelező ám visszaírni neki. Tudom, hogy néha az egyszerű megoldások unalmasak és nem bonyolítják feleslegesen az unalmas kis életed mindennapjait szappanoperaszerűen, de talán megpróbálhatnád a legegyensebb és legegyszerűbb megoldást: NE ÍRJ NEKI, ha csettint. Ennyi.


Próbáld ki. Meglátod, működik a varázslat.

De ha továbbra is szeretsz a szenvedő mártír szerepében tetszelegni, csináld tovább, csak hát tényleg nem értem ez esetben a szenvedés tárgyát...

2018. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Te nőnek érzed magad, amikor minősíthetetlen levelet küldesz nekem? Nem csodálom,hogy itt tartasz. De gyereket ne vállalj, mert majd jól elvered,ha nem tetszik valami. Rettenet agresszív levelet kuldott a kerdezo. Vicc. Tehendő. Nem is csoda a torteneted. gyogyos.
2018. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk letiltod és nem mész oda hozzá, ki is raktam volna a segged...
2018. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!