Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lennél akadva, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lennél akadva, ha a barátnőd sokat költene magára, de nem látszana rajta?

Figyelt kérdés

Tehát így havi szinten 60-100 ezret, ilyen sampon, olyan balzsam, ilyen olaj, olyan krém, közben meg a haja szépen szólva is csak átlagos (vékonyszálú, be se szokta állítani reggel), ugyanígy mindenféle arckrémek, testkrémek, szóval egy halom kacat, látszata meg semmi.

Ruha ugyanígy. Ez is új, az is új, normálisan felöltözni meg egyszer se.

Szóval, elkölt egy csomó pénzt, de rosszabbul néz ki, mint az átlag.

Mert azért 100 ezerből havonta nyilván ki lehetne nézni így is:

[link]

[link]

és nem így:

[link]

(a kép természetesen csak illusztráció)


2018. jan. 28. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsó képen lévő lány nagyságrendekkel szebb, mint az első kettő.
2018. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A stílusra, igényességre gondoltam, nem az adottságokra.
2018. jan. 28. 21:52
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért az utolsó csaj sem csúnya, csak a ruháira nem kell 100k. Szerintem itt a kérdés inkább az, hogy 100k nélkül rosszabbul vagy ugyan úgy néne ki, mint most.

31/f

2018. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Egy regeneráló hiarulon savas arclapáttal adnám ki feszesítő útját a sejtszinten energetizáló semmibe!


Felesleges piperkőcség és márkab*ziság a semmire.


(Off: az utolsó képen a csaj nagyon cuki és szép, de azt hiszem értem mire gondolsz)

2018. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
4-es vagyok,hopszabobsza! Azt elfelejtettem írni, hogy egyébként ha ez a saját kontójára történik,akkor nyilván nem lenne akkora beleszólásom,de azért szívesen felnyitnám a koponyáját hogy megnézzem mire fel ez a butusság. :))))))))))
2018. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha vékonyszálú a haja, akármilyen drága szart ken rá, akkor se lesz soha olyan sűrű meg dús, mint pl. a göndörhajúaknak, vagy mediterrán típusoknak. Havi 100 pusztán kenceficékre tényleg sok, meg nem is tesz jót a bőrnek a sokféle készítmény (pláne, ha nem natúrkozmetikum), a kevesebb több erre is vonatkozik. Ennek ellenére neked inkább az lehet a bajod, hogy alapvetően nem annyira tetszik külsőre a barátnőd, illetve a stílusa se jön be(?)
2018. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Mért lennék kiakadva? Arra költi a pénzét amire akarja, ő kereste meg nem én.

Mellesleg az utolsó képen levő csaj klasszisokkal jobb mint a két előző, és a ruhája is jobban tetszik. Teljesen természetes szépség.

Ha egy férfinak joga van a saját pénzéből 100 ezreket költeni a hobbijára akkor egy nőnek is joga van ehhez. (férfi vagyok)

2018. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Kérjen tanácsot stylisttól, ha nincs ízlése. Neten van egy csomó, még a háda turkálónál is lehet ilyet nyerni.


Bár a leírásból az az érzésem, hogy te egyszerűen egy kihívóbb külsejű nőre vágysz, és ennek a pénzhez semmi köze.

2018. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem jön össze neki vagy a stílusát nem bírod.
2018. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Ja, és az utolsó csaj klasszisokkal szebb, mint a másik kettő, és a stílusával sincs baj. Nem tudom miért kéne valakinek munkába meg suliba kurvànak öltözve mennie. Amit linkeltél, az partiruha.
2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!