Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm arra kért mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm arra kért mondjak egy nekem szép nőt?

Figyelt kérdés

megmondtam neki, hogy ő tetszik a legjobban meg ő a szerelmem, de kíváncsi volt az ideálomra és addig addig kérdezgetett még mondtam neki egy nőt aki szép számomra.

Persze előtte ő elmondta, hogy neki ki tetszik. De ez milyen dolog?Addig addig kérdezgetett, meg mondta, hogy nincs olyan nem tudnák egy szép nőt se mondani aki szép számomra és akkor mondtam egyett erre meg teljesen kivan akadva szakítani akar emiatt :S halottatok már ilyet?



2018. jan. 30. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek önértékelési problémái vannak.
2018. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bence_ ***** válasza:

Most már igen.

Szerinted a barátnőd, szeret és elfogad téged?

2018. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Uhh régen én is ilyen voltam.

Akkoriban 0 önbizalmam volt, testképzavarral küzdöttem és gyűlöltem magam.

Azóta rendbehoztam a lelki világom, és egyből nem zavar, ha a párom szépnek tart egy másik nőt.

2018. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz kérdező, az ilyen mindig csapda!!!
2018. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Most majdnem meglepődtem de az igazság az a nők egy része tényleg ilyen :D Részvétem! Nyugi,lesz még rosszabb is :D
2018. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Na ez baromi gáz, tényleg tipikus, ha nem mondasz az a baj, ha mondasz az a baj.

Szimpla önértékelési probléma, mivel nyilván olyan ideált mondtál, akire ő nem hasonlít, most bebeszéli magának, hogy nem jössz be neki.

Ültesd le, magyarázd el neki, hogy így van jó, ahogy van, és kérd meg, hogy ne tegyen fel ilyen kérdéseket a jövőben, mert ez egyikőtöknek se jó.


Egyébként nálunk párom poénra vette (bár én nem kérdezgetek tőle ilyet, már nem is emlékszem, honnan jött a téma), simán kereken közölte, hogy szeret meg minden, de ha Pink szobára hívná, lehet nem mondana nemet... :-)

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek nem viselkednek így.

De nem célzok semmire.


Egyébként ez inkább csak ürügynek tűnik, hogy legyen mibe belekötni és szakíthasson veled. Jobb is lesz neked nélküle.

2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem meglepődött azon, hogy egy számára taszító nőt vonzónak találsz.


Én is mélységesen ki tudtam ábrandulni a páromból, mikor egy számomra ellenszenves embert kedvelt, egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy lehet egy számomra szimpatikus(és hasonlónak érzett) embernek ennyire ellentètes véleménye.


Az ilyesmit a mai napig nem tudom feldolgozni.

2018. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Meséld el neki a nyuszikás vicces. ...Te, ezen már megint nincs sapka...

Én kismillió szebb nőt tudok, mint a barátnőm. De ilyen az élet. Mindig van szebb, jobb, erősebb, gazdagabb, okosabb. Még akkor is, ha épp kiválasztod valahol a leg-et. Nem telik el sok idő és jönni fog a mégimbább.

2018. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen elég hiú a barátnőm. Úgy érzem áldozat vagyok. Lhet hogy csak keresett egy okot ami miatt majd szakíthat velem.
2018. jan. 30. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!