Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóval nőknek nem mondunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval nőknek nem mondunk nemet? Járni akart velem egx lány, de elég csúnya volt, meg kicsi paraszt! De a haverok azt mondják, hogy hülye voltam, lánynak nem mondunk nemet!

Figyelt kérdés

Úgy kezdte ez a haverom egyik ismerőse, hogy rám írt Facebookon, hogy szia, van barátnőd? Írtam, hogy nincs. Majd, akarsz velem járni, nincs pasim!

Meg lepődtem, de megnéztem a képeit, és elég nem az én ízlésem, ilyen rapper össze fogott hajjal, azt hittem, fiú... :D

Majd találkoztunk, de ott is elég flegma volt, hogy menjek már gyorsabban, üljél már mellém! Ide gyere!


16 éves, és volt vagy 5 pasija. Kicsit ilyen panel proli a csaj!

Aztán nem éreztem jól magam, és kitaláltam, hogy haza kell mennem mert dolgom van.

Majd hívogatott de nem vettem fel. Most nem keres már egy ideje.


A haverok szerint hülye vagyok, mert "pi...ak nem mondunk nemet!" kitudja mikor lesz még esélyem ilyen könnyen mrg szerezni egy csajt! Szt mondták, nem kellett volna vele járnom sokat, csak megtolom párszor!


De ha tök ronda, flegma és bunkó, akkor sem?

Hülye vagyok hogy kihagytam?

16f



2014. jún. 20. 13:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Ingyen puncinak ne nézd a fejét!
2014. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát igenis nemet lehet mondani a csajoknak, sőt kell is!
2014. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted h hagytad. nem kell kihasználni a sutyerákokat.
2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy hülye ha ilyeneken gondolkodsz. Nem tudom mi van elcseszve a mai tinitársadalomban azzal már kezdek megbékélni hogy csak a szexen jár a fejetek de ha már az is mindegy hogy három lába van és röfög csak p*ncija legyen és meg lehessen dugni az már kicsit szégyen.
2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye és igazából jól tetted. A haverjaidra pedig ne hallgass, elég értelmetlenek.
2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
Kettes, te egy 11 éves búza vagy! Ne írj már minden kérdéshez hülyeségeket!
2014. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Engem is egy kicsit proli csaj megpróbált befűzni, bár nem ilyen stílusban (igaz, más korosztály vagyunk), amit megtudta, hogy megvan a diplomám.


A vicc az egészben, hogy 6 éve próbálkoztam nála, de akkor lekoptatott, úgyhogy most én tettem vele ugyanezt. Pedig 1 éve nem volt már barátnőm.


Ha nem jön be a lány, akkor nem kell vele járni. Csak olyannal érdemes, akit úgy érzel, hogy bejön neked és van vonzalom.

2014. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ha neked nem kell a csaj, nyugodtan mondj nemet. Haverjaid meg h*lyék.
2014. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%
Az, hogy nőknek nem mondunk nemet egy k**va nagy baromság. Az meg, hogy meghúzod vagy nem, csak rád tartozik. A haverjaid meg igazi balf**ok.
2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem kell összejönni olyan emberrel, aki nem tetszik neked, akármi miatt is van ez. Dehogy vagy buta, nagyon is okos vagy!
2014. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!