Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig az exét szereti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés

A barátommal május óta vagyunk együtt, jól alakulnak a dolgaink, azonban az egyik legjobb barátja az exe. Szeptemberben tudtam meg, hogy ők évekkel ezelőtt (4-5 éve)közel 2 évig jártak. Aztán évekig nem beszéltek, de ez a lány abba a városba költözött, ahol a barátom is lakik,aztán felvették a kapcsolatot és barátok lettek.

Amikor elmodta, hogy a lány az exe, akkor úgy fogalmazott: “Tudod,ő volt nekem az első nagy szerelmem, és most már a barátom tudom, hogy bármikor számíthatok rá”. Ezt még el is tudtam volna fogadni. Aztán néhány baráttal elmentünk, ahol ott volt ez a lány is, beszélgetett egy másik sráccal valamiről, amiről nekem más volt a véleményem. A buli után elmentünk a barátomhoz és mondtam, hogy az a lány mit mondott erre összeveszett velem, mondtam neki (az éjszaka közepén), hogy akár el is mehetek, erre mondta, hogy csak azért, mert éjszaka van nála aludhatok. (pedig a lányról semmi rosszat nem mondtam, csak a véleményemet mondtam el arról a témáról) Aztán napokig nem beszéltünk, végül én hívtam fel, és elmondta, hogy nagyon fáj, hogy egy olyan emberről beszéltem így, aki neki az egyik legfontosabb az életében. Az mondta, hogy nem tudja, hogy mi legyen-gondolom szakítani akart- végül találkoztunk beszélgettünk és kibékültünk, de ez a lány valahogy mindig ‘ott van levegőben’. Egyébként kedves lány, soha még egy szóváltásunk sem volt, csak egy dolgogban nem értettem vele egyet. Még mindig az exét szereti igaz? Tudom, hogy bármit megtenne érte. Szerintem még ő sem tudja megának bevallani mennyire fontos neki ez a lány. Képes lett volna engem elhagyni miatt egy ilyen apróság miatt. Jobban teszem, ha elengedem? A válaszokat Köszönöm!


2018. jan. 30. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan szaga van, igen.
2018. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

veszett fejsze!

az exe a mindene

keress normalis pasit

2018. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, őt.


És igen, jobban teszed, ha ezt nem erőlteted. Sajnálom!

2018. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el. Meglepő megközelítés arra, hogy foggal körömmel védi...

[link]

2018. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha elengeded. Ebben a kapcsolatban mindig csak második leszel a lány után.
2018. jan. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elgondolkoznék rajta, hogy vele maradjak-e. Egyébként én már voltam hasonló helyzetben. Leszóltam az exét, az akkori barátom megvédte és szakított is. Természetesen utólag derült ki, hogy még mindig szereti az exét és a hátam mögött voltak együtt. Persze megeshett az is, hogy ők tényleg csak barátok, és barátként szeretik egymást, de szerintem ez túlzás volt, hogy ez miatt szakított veled, hogyha tényleg nem szerelemből szereti a lányt. Én a helyedben óvatos lennék.
2018. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat, tapasztalatokat!

Elolvastam a cikket és azt is köszönöm, de én a lányt nem bántottam, vagyis nem őt szóltam le és már csak azért sem értem a heves reakcióját (főleg az ennyire heveset), mert kiabált, nyilván korábban is volt már szóváltásunk, de max csak felemelte a hangját kissé, de sosem kiabált, sosem kellt ki magából ennyire. Egyébként a barátom régi barátjától kérdeztem erről a lányról illetve a kapcsolatukról -a veszekedés óta- és elmondta, hogy neki is kettős érzése van azzal kapcsolatban, hogy ők barátok. Mondta, hogy elég csúnyán szakítottak, és sokat veszekedtek és közvetlen a szakítás után azt mondta, hogy már sosem tudná őt szeretni. Aztán volt több barátnője, és volt elég komoly is (azt hiszem többb mint egy évig tartott), de aztán vele is szakítottak és szenvedett a lány miatt, de még is a fent említett lányt is megemlítette, és olyasmiket mondott, hogy neki az volt élete legmaradandóbb kapcsolata, aztán a másik lánnyal (a 2. komolybarátnőjével) újra összejöttek, de csak néhány hónapra. Szóval már a gyerekkori legjobb barátja sem érti nagyon ezt az egészet. Szerintetek? A további tanácsokat is nagyon Köszönöm, igazán hálás vagyok!


6. : Nem hiszem, hogy hátamögött találkozgatnának, mert a lány suli mellett dolgozik és hétköznap kb. alig megy ezeken kívül más hová, hétvégén jár el, de ha barátom is ott van, akkor az esetek többségében én is. Hétköznap is ritka, hogy ne találkozzunk kb. midennap, de tudom sajnos bármi lehetséges:/

2018. jan. 31. 12:29
 8/15 anonim ***** válasza:
#7/7 Kérdező: Én csak a saját sztorimat írtam le neked, ez nem jelenti azt, hogy nálatok is ugyan ez van. Egyébként, ha a barátja sem érti, hogy mi van, akkor szerintem gáz a helyzet... nem tudom hogyan tudnád meg biztosra, hogy mit érez a barátod. A logikus lépés az lenne, ha még nem tetted meg, hogy megkérdezed a barátodat, csak azzal meg az a probléma, ha nem őszinte, akkor azt mond amit akar, mert lehet saját magának sem meri bevallani..
2018. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"erre mondta, hogy csak azért, mert éjszaka van nála aludhatok. " - kár volt ez után felhívnod, de mindegy. Most már te is látod.
2018. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Továbbra is Köszönöm!:) Ma beszélgettünk, így kerekperec nem kérdeztem rá, mert tudom, hogy az simán letagadná. Szóval inkább úgy kérdeztem meg, hogy:"és ha most újra összeakarna veled jönni? A válasz: "most, amikor már barátnőm van? Amennyit én költöttem rá csak azért, hogy láthassam (messze lakott, akkor még a lány) én nagyon szerettem őt, de ő megalázott már tudtam mióta nem szeret"

Szerintetek? Sajnos sejtem mi az igazság:/ Köszönöm a válaszokat

2018. febr. 1. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!