Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek boldog ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek boldog ha úgy érzem a párom jobban szereti az exét mint engem?

Figyelt kérdés
Ők 10 évig voltak együtt, kiköltöztek külföldre de a párom nem érezte jól magát és inkább feladta a kapcsolatát, hazaköltözött. Ez törtènt egy éve, mi decemberben jöttünk össze. Mikor szóba kerül az exe látom az elkeseredettséget az arcán, tereli a témát.. Érzem, hogy engem is szeret de ha választhatna akkor az exét választaná. Szerintetek így van értelme együtt lenni valakivel? :/
2017. máj. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
keresel egy olyan pasit aki téged szeret és nem rinyál az exe után
2017. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 10 év vs pár hónap. Ha potleknak érezném magam, akkor én lelepnek. Szerintem addig nem kell új kapcsolat, amíg az elozon nem vagyunk túl. Párod menekült. Persze a tiétek is lehet tartós, ha még tudjátok beszélni.
2017. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!