Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom háttérbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom háttérbe szorít? Valamint még több lent

Figyelt kérdés
Régebben fülig szerelmes volt belém a párom, minden szabad percünket együtt töltöttük. Egy ideje rohamosan csökken az idő napi egy órára, (távkapcsolatban élünk) Már az üzeneteimre se válaszol, csak elég ritkán, hétvégente végig kezében a telefon, mindenkivel írogat, csak velem nem. Már szex sincs egy ideje, hétköznaponta ha itthon vagyok, nem nála, akkor végig mondogatja így szeret úgy szeret, (már amikor ideje engedi) De hétvégente nem igazán érezteti. Minden hétvégén én utazok hozzá, mert nincsenek jóba a szüleimmel, általában mindig én nyugtatom meg, ha rossz kedve van, kivétel nélkül az összes veszekedésnél én kérek bocsánatot. Ha Ő szeretne valamit én egyből állok rendelkezésére, ha meg Ő kellene nekem, akkor nem elérhető. Nem érti mi a baj.. én sem.. kérlek mondjatok valamit, amivel visszanyerhetem a telefonja elől :( Nagyon magányosnak érzem magam mellette.. mintha én 100% ot adnék a kapcsolatba, míg ő nullát..

2018. jan. 31. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te a lány vagy?

Lehet csak elfoglalt bármi révén.

2018. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
F/22 igazából szinte mindent megosztunk egymással, szóval tudjuk mikor vagyunk úgy elgoglaltak. Mostanában egyre többet titkolózik, beszélgetéseit is törli, nem mintha megnézném...
2018. jan. 31. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha titkolózik és törli a beszélgetéseket. Ülj le vele beszélgetni erről az egész dologról, hogy mért lett ilyen a viselkedése.
2018. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 WheneverYouWant ***** válasza:
34%

Elég egyoldalúnak néz ki ez a kapcsolat. Ha tényleg szeret akkor egy kis ijesztgetés nem árthat semmit.

Mond hogy neked így nem jó és szakítani akarsz. Ha harcol akkor talán tanul belőle valamit és folytatjátok ha nem akkor meg úgyis mind1 volt csak az időt húztátok volna.

28F Good Luck!

2018. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy ijesztgetésből szakíts vele! Akkor végleg megtörik a bizalom, és attól fog félni, mikor akarod őt újra elhagyni. Akkor szakíts, ha tényleg azt akarod, hogy vége legyen. Az normális, hogy idővel csökken a másikhoz való ragaszkodás, és kicsit több térre van szükségük a feleknek. Kérdezd meg tőle, mi hiányzik neki ebből a kapcsolatból. Lehet, hogy máshogy mutatod ki a szerelmedet, mint ahogy ő várná, és úgy érzi, nem szereted. Mit reagál, ha szexuálisan közeledsz?
2018. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak màr vége részéről, nincsenek érzelmek. A helyedben lezàrnàm vele. Ha a pàrom nem törődne velem, nem lenne màr miről beszélni. Tök felesleges futni utàna.
2018. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már inkább kolonc vagy a nyakán. Ideje új nőt keresni.
2018. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!