Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton fogdos. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton fogdos. Mit tegyek ha nem hat a szép szó?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. 3 éves kapcsolat.

A barátom mostanában 0-24-ben fogdos, és hiába szólok neki! Berohan a szobába és megfogja a mellem. Ha nem vagyok izgalmi állapotban akkor nem szeretem ha megfogja a mellem és már többször szóltam neki, de nem érdekli. A szobában ülünk, komoly dologról beszélgetünk és közben megfogja a mellem. Odáig fajult, hogy már szexuálisan kezdek undorodni tőle mert nem hagy békén, pedig nagyon szeretem. Erre az utóbbi 3 hónapban szokott rá. Szex után is ez van, tehát nem tudom mi a baja. És nem érti meg, hogy nekem nem esik jól. Nyilván pasi, jól esik neki, de ha nekem meg nem, akkor miért nem érti meg? Örülök, hogy kíván, de egy nap ha 7x nem rohan oda, hogy megfogdosson akkor egyszer sem. Van, hogy takarítok, oda rohan, benyúl a melltartóm alá, majd kimegy a szobából. Múltkor már rákiabáltam, hogy hagyjon már békén, és megsértődött, hogy én nem szeretem.


2018. febr. 1. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, ha nem hagyja abba legközelebb orálnál csúnyán ráfázik..
2018. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Multkor is te irtad ki ezt a kerdest, vagy mas is a te pasiddal jar?::D
2018. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon unatkozhatsz
2018. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Még hány kérdést fogsz kiírni erről?
2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez nála valami kényszer lehet. Ha egy komoly dolog megbeszélése közben is a melled érdekli, ott komoly bajok vannak.

Először mindenképp ülj le vele megbeszélni, hogy ezt miért csinálja, miért kezdte el, és mondd el neki, hogy ezzel csak elutasítása téged magától. Nyugodtan légy vele őszinte és mondd el neki, hogy ez téged zavar.

Tényleg furcsa, hogy ezt csinálja, ez már majdnem kimeríti a zaklatás fogalmát az én szótáramban.

Ezen kívül nem csinál más furcsa dolgokat? Nem vettél észre rajta valami másban is változást?

2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, ez az első kérdésem ezzel kapcsolatban, mert eddig próbáltam megoldani.

Nem tudom miert unatkoznék, ez sajnos igaz.

Eddig mindent meg tudtunk beszélni, de erről nem tudom leállítani.

2018. febr. 1. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Eltaszít*
2018. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csinál más furcsa dolgot. Legalábbis velem nem. Az Apjával tölt minden nap 3-4 órát, ami szerintem sok egy 23 éves fiúnál, főleg, hogy a közösen eltöltött idő rovására teszi ezt.
2018. febr. 1. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor el van mélyülbe valamiben menj oda hozzá, szorongasd meg a tökét és hagyd ott. Ha ezt meismétled naponta 8-10 szer akkor rá fog jönni hogy kb mennyi élvezetet okoz.

(egyébként nagyon romantikus alkat a barátod, tudja mire vágyik egy np igazán)

2018. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!