Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a fiúk folyton azt mondják, hogy nagyon szép vagyok, nagyon okos és nagyon jó fej, de párkapcsolatot senki nem akar velem? 21/L

Figyelt kérdés
A legtöbb férfi, amikor meglát, azt mondja, "hú de megdugnám". Van olyan aki barátként szeret, plusz le akar velem feküdni és olyan is, aki csak barátkozni akar. Az elmúlt pár évben 2 pasival is úgy ért véget a kapcsolatom, hogy elmondták, mennyire értékes ember vagyok és okos és szexi és nincs velem semmi gond, de nem szerelmesek belém. Egyszerűen nem értem, hogy ha nincs velem semmi gond, akkor miért nem akarnak velem járni. Én csak egy tisztességes párkapcsolatra vágyom.
2012. jún. 9. 00:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Hazudtak.
2012. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert a legtöbb hímnek csak a dugás kell, semmi több. :(
2012. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

azért mert ennyire cukkermukker vagy és nem mernek mást mondani:

[link]


?????

2012. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
#3: De szép, kifejlett példány! :o
2012. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy cuki csaj. Egyetemre járok, normális az értékrendem, sportos vagyok, szép az arcom 2 kg smink nélkül is. És nem kezdek hisztizni, ha valaki csúnyákat mond rám, szóval a 2 srác nyugodtan megmondhatta volna, ha valami nem tetszik, nem haraptam volna le a fejüket.
2012. jún. 9. 00:34
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha van kedved valamikor néhány mondatban beszélgetni, akkor szívesen meghallgatlak, majd véleményt nyilvánítok, állítólag jó emberismerő vagyok, ráadásul egy pszichológus veszett el bennem... jó mélyen. :D 20/F
2012. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo, amit linkelt valaki, attol a csajtol szebbnek vagy csunyabbnak erzed magad? :) kulsodrol meselsz kicsit?
2012. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani? Tudnál esetleg képet küldeni?

A személyiségeddel is gond lehet...

2012. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

egy okot feltételezek.

sok volt a duma,dugni meg nem akartál egyikkel sem.

ez a lehető legrosszabb kombináció lenne,mert fárasztó és értelmetlen.

2012. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem lehet válaszolni. Lehet, hogy van a viselkedésedben akárcsak egy apró dolog, ami "kiábrándító". Vagy szimplán balfékeket fogtál ki.
2012. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!