Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nem adna bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem adna bele annyit a kapcsolatba fél év után, mint ti, akkor szakítanátok?

Figyelt kérdés

Én mindent megteszek kettőnkért, az egész kapcsolatért, nála nem érzem ugyanezt. Bizonyos dolgok mostanában elmaradtak, amik viszont eddig megszokottak voltak. Elfelejtett bizonyos dátumokat (szülinap pl.), egyszerűen nem figyel rám. Nem érzem, hogy fontos lennék neki, vagy számítanék még annyit, mint az elején.

Ezek apróságnak tűnhetnek, de elég bántó tud lenni.

Ezek okok a szakításra részetekről, vagy várnátok még egy kicsit?

Egyszerűen nem tudom mi lenne a legjobb, össze vagyok zavarodva.

Szeretem, de közel sem kapok annyi odafigyelést és törődést, mint az elején, én viszont csak mostanában kezdtem el gondolkozni, hogy lehet érne valamit, ha én is vissza vennék egy kicsit? Vagy adják bele mindent, mint eddig, hátha változik?


2018. febr. 5. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ti most vagytok még az elején és mát most ez van...
2018. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem szakítanék. De az biztos hogy beszélnék a fejével.

Nem tudom itt sokan mindent eltitkolnak mindenki előtt, de én baromira nem tudok ilyen lenni. Ha valami böki a csőröm már azonnal nyomom neki, na nem hisztizve, hanem azonnal mint egy észrevételt. A hiszti azért van, mert az ember elnyomja magában a gondokat, és amikor túlcsordul rázúdítja a másikra. Nem érdemes idáig várni.


Kommunikáció nélkül nincs remény se támpont amiért harcolhatsz...vagy nem? Nekem csak így megy. Megbeszéljük, elmondjuk mi zavar a másikban, és próbálunk javítani a dolgokon. Ha nem megy, újra és újra, amíg van erő és remény (no meg szeretet) :)

2018. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is mindent megbeszélek vele, a múltkor is leültettem és elmondtam, hogy mi az, ami nagyon zavar. Akkor változott is a helyzet, de úgy néz ki, hogy eddig tartott... Tojik a fejemre nagy ívben.
2018. febr. 5. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit varsz tole kesobb, ha mar most ilyen? Csak gondolj bele.
2018. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakitanek. A kapcsokat kozos munka, es csak te adsz bele. Ez megalazo.
2018. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Bármit tehetsz, de véletlenül se beszélj vele.

31/f

2018. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem vagyok az a típus, aki hajlandó várni a csodára vagy illúziókat kergetni. A szavak csak szavak, nekem egyedül az számít, milyen tettek vannak mögöttük, mert az mindent elárul. Ha leültetek beszélni, jelezted többször a problémát, de csak pár napra/hétre képes magát összekapni és utána folytatódik minden ugyanúgy, az számomra elég egyértelmű lenne és nem várnék semmilyen tartós változást.
2018. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már az elején nem ad bele ugyanannyit, az csak egy szükség-érdek kapcsolat.

Fél év:DDD Ne már, az túlzás, ennyit várni;)

2018. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Elég volt az életemben egy olyan kapcsolat, ahol én mindent beleadtam, a nő pedig csak elfogadta, de nem nagyon erőltette meg magát.

2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!