Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire oszinte az a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire oszinte az a kapcsolat, ahol. Szakitas utan egybol mas kapcsolatba lep a fel?

Figyelt kérdés
S kb. ugy 2 honap utan felhivta az exet h hogy van, meg ilyenek. Kozos kepek nemigen vannak a tovabblepo fel felol.

2018. jan. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Semennyire. Csak menekül a magánytól. = Kapcsolat függő.
2018. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es az ilyen erintheti az exet/exeket majd? Ha most joba akar lenni, talonba akarja tartani?
2018. jan. 22. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a megszokás, ragaszkodás is benne van, hogy "azért megtart", "talonban tart", amíg nem jön valaki, akire ráakaszkodhat. A legjobb lenne, ha egyedül lenne. Én is voltam már így, 5 éves kapcsolat után, depressziós voltam, ragaszkodtam, majd teljesen egyedül elköltöztem Magyarországról Angliába. Full egyedül voltam egy évig. Csoda volt... :)

Viszont a másik fél is hibás, nem szabadna szóba állni vele. Ha viszont annyira komolyan lennének a szándékai, akkor teperni fog, akármi is van, de ezt észre lehet majd venni. Viszont ezt nem lenne szabad nagyon komolyan venni, inkább hagynám.


23N

2018. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, en is inkabb ugy gondolom, csak volt par jel, ami fura volt, foleg h 2honap utan felhivott, s elotte is volt kis beszelgetesunk uzenetbe. Mostmar hagyom es ugy vagyok vele h legalabb joba leszunk(eddig egyik exel se voltam joba)
2018. jan. 22. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire őszinte kellene legyen egy kapcsolat, ami szakítással végződött???? Szerinted miért végzőzött szakítással??? Mindenesetre a szakítás őszinte volt, komolyan gondolták, hogy vége.
2018. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!