Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreznétek-gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek-gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 és fél éve járok egy fiúval, oltárian érezzük magunkat együtt, ám egy dolog beárnyékolja ezt valamelyest bennem. Történetesen az, hogy amikor náluk vagyunk és épp vadul csókolózunk, a barátom majd' szétszed engem, az anyukája olyankor rendszerint betoppan és a fejfájásáról vagy a bulvár hírekről kezd mesélni. "Jaj, annyira fáj a fejem, én nem tudom, mi van velem" - ekkor a barátom annyit szokott mondani, hogy vegyél be gyógyszert, aztán elmegy, de épp elég ahhoz, hogy azt mondhassuk, lőttek a romantikának. Aztán, ha úgy jön be, hogy keres valamit (telefont vagy akármit, ami a barátom szobájában található meg), hiába ott van az orra előtt, a barátom felpattan és odaadja neki a tárgyat, ekkor gyakran odaballag hozzá, szorosan átöleli a fiút és vagy másfél percen keresztül hallgatja, "hogy ver az a nagy szíve". Olyankor olyan furcsán néz rá, hogy szinte kellemetlenül érzem magam, amiért ott vagyok éppen, mert az anyukájának úgy csillog a szeme és olyan furcsán vigyorog, mint egy szerelmes tini, komolyan. Egyszer próbáltam beszélni a barátommal arról, hogy nekem kínos, amikor az anyukája ránk nyit, értetlen arccal annyit mondott, hogy "szerintem aranyos, amikor ilyenekkel bejön". Püff. Fogadjam el ezt a szokásukat (végül is náluk vagyunk, nekem kell alkalmazkodnom)? Csak az a gondom ezzel, hogy a barátommal nem tudok erről beszélni, mert megbántani sem akarom azzal, hogy erőltetem ezt a témát. Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Hogyan kezeljem ezt szerintetek?


23/L


2010. jún. 7. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
majomszeretet? te vagy az első barátnője anyuka pici szeme fényének ?
2010. jún. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól gondolod, én vagyok neki az első, és mellesleg a szülei elváltak, viszont van már új férje az anyukájának.
2010. jún. 7. 07:25
 3/9 anonim ***** válasza:
teljesen egyértelmű a helyzet látod :) betoppand egy másik nő az életébe, aki a kisfiacskájára pályázik, így féltékeny. barátodnak meg kell beszélnie vele.
2010. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Féltékeny a saját fiára? Ez nagyon komoly... de a barátom szerint aranyos és jogos, amit csinál, neki nincs ebben semmi különös, és azt mondja, ő nem fogja ilyenekkel megbántani az anyukáját, hogy a szemére vesse. "Hadd jöjjön, ez az ő háza is"
2010. jún. 7. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha éppen kettesben akartok lenni, akkor zárjátok be az ajtót.

Ha meg a barátod szerint ez természetes, akkor jobb, ha keresel olyan valakit, aki nem ennyire függ érzelmileg az anyjától.

2010. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Javasoltam már neki, hogy zárjuk be az ajtót, de az volt rá a válasz, hogy - Minek? Úgysem csinálunk éppen semmi "olyat" (tehát nem szeretkezünk).
2010. jún. 7. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, osztom az előttem szólók hozzászólását, sajnállak, mert nem könnyű eset, talán idővel halványodni fog ez a kis féltékenység az anyuka részéről. Át is érzem a szitut mert épp ebben a helyzetben voltam én is, én 21 éves voltam, és első barátnő, hát hasonló dolgokat írhatnék le én is, de nem is az a lényeg, mi elköltöztünk mert a munka máshova szólított minket később, de ha közvetlen közelben maradtunk volna, azt hiszem nem sokáig bírtam volna, szóval ez egy lehetséges megoldás lehet majd, addig kitartás, vannak anyósjelöltek akiket jobb messziről szeretni....tudod???
2010. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És amikor tényleg szeretkeztek? Csak éjszaka szoktatok? Olyan még nem volt, hogy az anyja benyitott volna, de zárva találta az ajtót?
2010. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Amikor zárva az ajtó, akkor meg sem kísérli, hogy benyisson. Annyira azért nem indiszkrét. De napközben náluk amúgy sem szokás "olyat" csinálni valahogy. Ott a barátom libidója valamiképp az ötödére redukálódik, nálunk viszont minden megy a saját medrében.
2010. jún. 7. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!