Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 42 évesen már nem kivanjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen már nem kivanjak annyira a pasik a szexet?

Figyelt kérdés
27 eves vagyok, a parom 42. Minden szep es jo volt, eleinte, szellemileg es lelkileg egyarant nem szamit a korkulonbseg. 1 ev utan osszekoltoztunk, de miota ez megtortent, elofordul, hogy egy honapig sincs semmifele nemi kapcsolat. Tobbszor felhoztam, mire azt mondta, elkenyelmesedett, aztan hogy o nem kivanja annyiszor, es keressek egy fiatalabbat. De en nem véletlen dontottem mellette. Egy darabig nagyjabol okes volt a helyzet, aztan ujra eloallt ez a problema. Meg azt sem lehet mondani, hogy nem vagyok kivanatos, mert fiatal vagyok, vekony, csinos. Megis mar en kezdem rosszul erezni magam, pedig o meg el is hizott azota. Es meg csak 1,5 eve vagyunk egyutt. Tehat meg azt sem lehet mondani, hogy tiz eves hazassag, es ellaposodott a dolog. Ha odabujok, csak fekszik, meg se moccan, es egyaltalan nem kezdemenyez. Egy olyan verziot is mondott, hogy ugy erzi, allandoan faradt, es nem tudja magat kipihenni. En mar nem tudom, mit higgyek...
2018. febr. 6. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Egy egészséges 40-es férfi (még 50-es is) még bőven üzembiztos, bárhol, bármikor, bármennyire - sokan bárkikre. Az nagyon durva, hogy 1 hónapig semmi... Valami gond biztos, hogy van.
2018. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
45 vagyok. Előző barátnőmmel minden nap szexeltünk. Mostanival inkább hetente egyszer. Van akivel jobban összeillünk szexuálisan mint mással. Ha állandóan fáradtnak érzi magát, akkor valamit változtatnia kell, pl. feküdjetek le időben. Ha az sem segít, akkor menjen orvoshoz.
2018. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Már csak akkor 3 évem van hátra! :O


Na de komolyra fordítva a szót!

Ki is mondtad a lényeget: "ellaposodott a dolog"

Lelki értelemben valakinél ez pár hónap, valakinél ez meg csak évek múlva jön elő. Nem kor függő hidd el (vannak negyvenes haverjaim, mondhatok ellenpéldát is :) )


De ha csak fizikai értelemben nézzük és tényleg elhízott, akkor az hozhat egy olyan közérzet és kedv csökkenést, hogy sokkal jobban fáradtnak érzi magát.

Én közel 20 Kg-ot fogytam az utóbbi fél évben (szakítás + edzőterem kombó) de komolyan megváltozott a "mozgási igényem és kedvem is". Jobban "pörgök", kedvem is jobb, más! :) Valahogy bírd rá, hogy kezdjen el valamit magával (közösen lejárni edzeni esetleg?), segíteni fog. (remélhetőleg)


39F

2018. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Ajajj. 42 éves a férjem de egyetlen napot se akar kihagyni. Pedig két pici mellett jól jönne egy két nap szünet. 😊
2018. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekunk meg gyerek sincs. Csereljunk pasit! Na jo, ez rossz vicc volt. :)
2018. febr. 6. 21:02
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Már nem.

Persze a szokásos kamu megy azért ezerrel.

A naponta 5× szexelő házaspár. :D

2018. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem!
2018. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
nekem is 40 éves a párom és minden nap szexelni akar.12 éve vagunk együtt és még babát is várok....
2018. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
63%
Nagy a korkülönbség erre nem gondoltál?
2018. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 omba ***** válasza:
83%

Nekem 49 évesen született a legkisebb gyerekem.

De ha nekem azt mondaná párom, hogy keressek mást, hát keresnék... lehet, hogy te látsz benne valamit, de ő cseppet sem szeret téged, azon kár aggódnod.

2018. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!