Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretik a nők a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a nők a szexet? Kívánják?

Figyelt kérdés
Szokták ennek jelét adni? kezdeményezni egy hosszabb kapcsolatban(akár az elején) vagy csak a másik fél kedvéért mennek bele?

2016. márc. 25. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem b*meg nem, sőt, a női orgazmus is egy hazugság. A nők sosem adják jelét ilyesminek, frigid az összes, csak kényszeríteni lehet őket..


LOL, hány éves vagy??? :D

2016. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez felnőtt kategoria!!! 😂

A párom mindig összever hogy sexeljek vele.

Hogy értelmes választ adjak. Igen! Szereti a legtöbb nő a sexet. Kivánják akarják. Hogy mások kezdeményeznek e azt nem tudhatom. Én szoktam,elég sexcentrikus vagyok.

N24

2016. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Kérlek magyarázd el hogy miért is kérdezed..
2016. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most ilyen hülye vagy, vagy csak megjátszod?
2016. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt a kérdést régen olvastam utoljára, azelőtt naponta feltette valaki (vagy ugyan az a kérdező?)

Ha azt mondom neked, hogy igen, akkor most meggyőztelek? Vagy mivel tudnálak meggyőzni? Van egy ötletem. Egyszer elégíts ki egy nőt, de alaposan, úgy, hogy a füle is kétfelé álljon, utána meglátod, hogy adja-e jelét, hogy kívánja-e a szexet, vagy fog-e kezdeményezni.

2016. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg jobban igenylik mint a ferfiak
2016. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem!èn csak azszisztálok hozzá mint egy segèdezköz!nagy intelligenciája utal ha mèg ezzel sem vagy tisztában.
2016. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de csak néha. Legalábbis én. :D
2016. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatják, undorító prűd dolognak tartják és csak azért mennek bele hogy a pasit jól lehúzhassák. Húszas korosztály.
2018. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Flan ***** válasza:
100%
Igen.Szeretik a nők a szexet,bár jobban élvezni szerintem csak akkor tudják, ha meg is mutatják a párjuknak, hogy nekik hogyan jó.Ha nem akarnak huzamosabb ideig szexelni valakivel,az azt jelenti, hogy nem teszi az a személy élvezetessé a szexet számára.Tehát ,már elege van abból, hogy megjátssza az orgazmust.Sajnos erről a nők tehetnek.Szegény férfiak nem tudják megjátszani,még szerencse.
2018. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!