Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit több mint 4 hónapja ismertem meg a mostani barátomat, az első randink után teljesen oda volt értem, mondta, hogy sosem kedvelt még meg ennyire hirtelen egy lányt első randi után, én viszont akkor kicsit tartottam magam a dologtól ugyanis ez egy táv kapcsolat, majdnem 1000 km van közöttünk. Nagyon lelkes volt, állandóan rögtön válaszolt az üzeneteimre, kb egy hónap múlva találkoztunk újra, akkorra én már bele szerettem és le feküdtem vele (nekem ő volt az első), egy darabig szép volt minden de mostanában megfordult a dolog és én vagyok a nagyon lelkes ő pedig már nem annyira, tudja hogy szeretem és nagyon örült mikor elmondtam, de biztos hogy ő nem szeret, még az eleje felé azt mondta nála akkor tudna ki alakulni a szerelem ha azért heti egyszer kétszer találkoznánk. Na hát sajnos csak kb másfél havonta találkozunk 1-2 hétig. Minden nap beszélünk, tudom hogy hűséges, és tudom hogy nagyon fontos vagyok neki, sokszor próbál meg lepni, mikor együtt vagyunk rengeteget nevetünk, a szex is jó, mindenről lelkesen mesél, nem titkolózik semmiről, meg abszolút úriember, nem bunkó, sosem veszekszünk mindig mindent meg tudunk beszélni még is néha nagyon figyelmetlen és nem törődöm (erre mindig azt mondja rossz napja van), bókolni sosem bókol nekem, sosem mondja hogy hiányzom neki, és vannak dolgok amik igen is fontosabbak neki mint én (ezt meg is értem, de egy két dolgot azért nem) úgy hogy nagyon furcsa, legutóbb mikor találkoztunk eldöntöttem hogy választás elé állítom és megkérdezem még is hogyan gondolja, akarja-e folytatni vagy mi van. Azt mondta nem szeretné abba hagyni, kérdeztem komolyan gondolja-e, nem-e unt rám?, azt mondta mindenképp úgy érzi lehet belőle komoly kapcsolat és szó sincs róla hogy rám unt volna. Szerintetek ha eddig nem szeretett belém akkor még meg történhet?

2018. febr. 8. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Beléd, de javaslom, azon legyetek, hogy minél előbb összeköltözzetek, vagy legalábbis egy városba éljetek.
2018. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az az 1-2 hét, amikor találkoztok, az olyan, hogy végig együtt vagytok? Ez a táv elég sok kezdődő kapcsolatnak. Mennyi idősek vagytok? Arról nem volt szó, hogy ezt hogy lehetne csökkenteni költözéssel?
2018. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat extrém lassan fog fejlődni, a.távolság miatt.

Költözzetek közelebb.

2018. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én kb 2 hónap után fel vetettem neki az ötletet, hogy a közelébe költöznék mert nekem lenne rá lehetőségem egész könnyen, azt mondta nagyon tetszik neki az ötlet és biztos jó lenne, de még is akkor azt mondta, hogy szerinte még korai mert friss a kapcsolat és ez túl nagy lépés lenne még, ez kicsit több mint 2 hónapja volt ugye, de én azóta nem hoztam elő ezt a témát mert úgy gondoltam ha ezt szeretné majd ő szól, én még egyszer nem akarok ezzel így nyomulni.
2018. febr. 8. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Abban az 1-2 hétben próbálunk minél többet együtt lenni meg elmenni ide-oda, és minél többet együtt aludni, de azt sajnos nem tehetjük meg hogy arra az 1-2 hétre "összeköltözünk", a munkája nem engedi
2018. febr. 8. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az erdekes, hogy felhoztad, hogy kozelebb koltozz hozza es haritotta. Mintha ugy mondtad volna neki, hogy egybol hozza. Azt nem ertem, hogy miert lenne neki baj, hogy kozelebb vagy. Nekem ez igy inkabb osszejarasnak tunne, mint kapcsolatnak. Hany evesek vagytok? Utazos a munkaja, hogy nem fernel el arra az 1-2 hetre, amig ott vagy? Mert szerintem ezt is meg lehetne oldani, ha akarna. Vegulis miatta mesz oda.
2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 21, mindig azt mondja, hogy ő tanult az előző kapcsolatából, mert ott mindent megtett a lányért, el is költözött érte otthonról, és még is rossz vége lett, és meg bánta ezért most nem szeretne ilyeneket el kapkodni, és azt sem szeretné hogy én el kapkodjam aztán végül esetleg meg bánjam.
2018. febr. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!