Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan töltitek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan töltitek el az időt a foci vb és eb alatt, ha a párotok fanatikus drukker?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézem a meccseket, fogadásokat kötök, igyekszem két meccs között megfőzni, hogy le ne maradjak valamiről.
2010. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nálunk én szeretem a focit, barátom nem. ez lesz az első vb, amióta együtt vagyunk. majd felveszem a jó kis upc-s dobozzal azokat a meccseket amik érdekelnek, és megyek barátommal, amerre látok, és majd másnap reggel visszanézem az érdekesebb pillanatokat. egyszer megígértem neki hogy meccs miatt nem hagyok ki talit, de nem nagy áldozat egyáltalán.
2010. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére a párom nem focidrukker, de sajna volt már szerencsém hozzá. :) Vagy kerestem valami elfoglaltságot barátnőkkel a "kérdéses" időszakokra, vagy addig számítógép, másik tv... lényeg hogy NEKEM ne kelljen néznem a focit! :D

Azért ha mindennél fontosabb az a nyomvadt foci, és a párom wc-re nem lenne hajlandó kb kimenni, nehogy lemaradjon valamiről, lehet inkább hazaköltöznék arra az időre! :D

2010. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kellene a francnak ilyen pasi
2010. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a focit, de a nagy fanatikusokat már nem igazán csípem. A párom nem szereti annyira, de idén együtt nézzük. :)

20L

2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
együttérzek,de már kezdem megszokni a meccsnézést:S v pedig aggódok miatta:S
2010. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Együtt nézzük, mert én is nagyon szeretem. 23N és 25F
2010. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hittem volna, hogy ennyi lány focidrukker :) Mi is kézen fogva sasoljuk :D
2010. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha kedvem van hozzá vele nézem...ha nem akkor csinálok már progit...de már felkészültem a sok meccsre...:D:D:D...azt hiszem...:D:D:D
2010. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
vagy vele szoktam nezni vagy van 1 jo modszerem h elcsabitsam a tv elol :D
2010. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!