Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10hónapja van barátom és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10hónapja van barátom és úgy néz ki 2 hónap mulva ki megy focizni Ausztriába mert naggyából az élete a foci és hívták (nem kevés pénzt kapna)! Hogy tudnám elviselni hogy havonta egyszer találkozzunk?

Figyelt kérdés
amióta azt megtudtam teljesn megváltozott minden mivel nem tudok olyan lenni mert csak ez jár a fejemben.Havonta jönne haza, eddig meg minden napunkat eggyüt töltöttük!Ő akarja igy is folytatni de én ezt nem bírnám igy.
2011. jan. 18. 16:36
 1/8 anonim válasza:

Ha szereted Ki bírod

Ha nem keres mást ha ennyire csak a szex hiányozna csak

2011. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát Ausztria az aztán messze van... lol...

akár minden hétvégén találkozhattok.

2011. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy egy hétvégén két meccse van nem annyira könnyű megtenni az Ausztria-Pécs távolságot..annak is örül ha havonta egyszer hazajön de köszi a segítségedet okostojás
2011. jan. 18. 16:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki esetlen nincs aki párkapcsolatban él?
2011. jan. 18. 17:00
 5/8 A kérdező kommentje:
*g
2011. jan. 18. 17:00
 6/8 Carmike10 válasza:

én úgy gondolom hogy nem fogja nélküled egy idő után

le fog majd jönni hozzád ahogy csak tud ha tényleg szeret

ha meg nem tud az nem jó mivel (nem irtad le h mennyi időre megy ki)mindketten tönkre fogtok menni ebbe

2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én párom másfél éve focizik Ausztriában és hát mondanom se kell nekem is nagyon rossz volt eleinte, de! Túl tudtam lépni rajta, elfogadtam hogy ezt szereti csinálni és szép lassan ráállt a kapcsolatunk is erre. A telet leszámítva egész évben minden hétvégén kint van, és mi így is terveztük meg a találkozásokat. Hétköznap 3 napot hétvégén ha nincs vasárnap meccse akkor plusz még 1 napot együtt lehetünk. Viszont te nehezebb helyzetben vagy, mert ahogy írtad is havi 1x tudnátok találkozni.

Ha nagyon szereted ki tudod bírni és várni fogsz rá. Majd pár év múlva (nem tudom hány évesek vagytok) kiköltözhetnétek Ausztriába, közel a párod munkahelyéhez.

Mi két év múlva költözünk, reményeink szerint Klingenbach-ba, így a párom is jól jár mert csinálhatja amit szeret, és én is mivel nem kell elutaznia állandóan.


Amúgy én ezt nem értem..miért csak havonta egyszer tud hazamenni? Felsőbb osztályba játszik ahol már hétköznap is edzések vannak vagy miért? Mert ha csak hétvégére kell kimennie akkor nem tudom miért ne találkozhatnátok heti 5x..

2011. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, továbbá, miért nem költöztök ki? Ausztriába, főleg egy jobb csapatnál, egy jobb ligába, fociból egész jól meglehet élni, miért nem vesztek egy házat ott, aztán te is keresel valami munkát, ha meg nem, akkor is el lehet lenni. Addig értem, hogy próbajáték, de de akkor kiderül, hogy adnak-e szerződést, ha adnak, akkor lehet vele menni, nem értem miért kéne neked itthon maradnod, amúgy is itthon már nem érdemes maradni, de ez más tészta. Mondjuk most úgy mondom, mintha nem 5 éves kérdés lenne... mi lett veletek?
2016. máj. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!