Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok, ha több hónapos párkapcsolat után kiderülne, hogy a párotok idősebb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 09:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy mennyivel és ha alapból hazugsággal indul a kapcsolat akkor megkérdőjelezném, hogy mit keresek mellette. Minek az ilyet eltitkolni?
2018. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
En szakitottam.
2018. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Az hogy lehet? Hazudott róla?


Nem tudom nekem egyik barátnőm járt így.. Azt mondta a srác hogy 28 éves aztán véletlen egy alkalommal barátnőm észrevette hogy a személyije alapján 34 éves.. Hát nem volt hosszú életű kapcsolat.


Én nagyon kiakadnék rajta. Ha ilyen apró jelentéktelen dologban füllent mi lesz később..

2018. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem lenne baj, szeretem az idősebb nőket.
2018. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
2. vagyok. Nálunk is ez volt. 32 évesnek hazudta magát (35 volt valójában), majd egyszer vacsora után véletlen az asztalon hagyta a jogsiját, és reggel én keltem fel előbb, így én találtam meg. Akkor láttam meg a születési dátumot. Nem sokkal később szakítottunk, nem volt értelme, pláne nem értettem, hogy ilyen apróságban minek a gerinctelenséget választani. Akkor, ha nagyobb bajban lesz, csak még jobban át fogja cseszni a fejemet...
2018. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Attól hogy valaki 34 éve született, még nem biztos hogy 34 éves. Lehet, hogy csak elment nyaralni egy fekete lyuk közelébe. Vagy csak simán utazott egy kicsit fénysebességgel.
2018. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Dobnám. Azonnal. Szerintem beteges dolog az életkorodról hazudni. Mit gondol, hogy majd soha nem tűnik fel? Vagy egyébként se tervezett hosszútávon? Így is úgy is, baromi gáz.
2018. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy számítana a kor, ha egyébként jól kijövünk. Nyilván nem 20 évet hazudott el, az csak feltűnt volna. :) 36/L
2018. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Megkérdezném tőle, hogy miért akarta hazugságra alapozni a kapcsolatunkat és hogy van-e még valami, amiben hazudott. Megmondanám neki, hogy nem tudok megbízni benne, ezért egyenlőre hanyagoljuk egymás társaságát. 35N
2018. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes, hogy itt sokak szerint azon alapul a kapcsolat, hogy a másik hány éves. Mert ha igen, az már régen rossz.
2018. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!