Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes hosszútávon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes hosszútávon, ha egy párjánál idősebb nő, kéri a férfit, hogy ne menjen buliba vagy szórakozni?

Figyelt kérdés
adott egy idösebb nő és egy fiatalabb férfi..a férfi éjszakai életet kedvelő volt.. megismerkedett egy nővel aki retteg ,ha elmegy a párja éjszakai életet élni a haverjával,mert ott "fiatalabbak" vannak...a férfi megnyugtatta a nőt,hogy kiszórakozta magát .... müködhet e így egy kapcsolat ilyen kritériumokkal? a nő a csendes ebédeket, összeülést kedveli... azt az elvet vallom,hogy nem szabad a párunkat visszatartani,bizalommal kell felé lenni és nem elnyomni,nem engedni ha egy kedvenc előadóját esetleg megnézné...

2017. nov. 28. 23:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*nem elnyomni ,engedni
2017. nov. 28. 23:26
 2/16 anonim ***** válasza:
amíg van bizalom addig működhet.. aztán ha már nincs.. akkor nincs is miről beszélni.
2017. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Működhet persze, ha nem akkor azt már mondta volna, hogy ez így nem fog működni. :D

Max ritkán elmegy a haverjaival

2017. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

Ismerek egy nagyszeri parkapcsolati tanacsadot. O kinevelne ezekbol a korlatozo teveszmekbol.


N

2017. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mármint ha vágyunk valamire amit a másik nem akar és elnyomjuk..az egészséges? persze nem akkor ha egészségre káros dologról van szó ,mert azzal nincs baj... csak ha pl a szenvedélyem a tánctanulás és van egy betegesek féltő társam és kalitkában tart és nem engedi ,hogy tanuljam tovább ... az egészséges?
2017. nov. 28. 23:31
 6/16 A kérdező kommentje:
szerintem ha csatlakoznánk az ö kedvelt cselekvéseihez,,késöbb ö is ezt megtenné értünk attol fuggetlenül hogy akarja vagy sem... az remek kapcsolatot bontakoztatna ki... ugy érzem ez lenne az igazi kapcsolat ...egymás boldogságában osztozni... megélni vele amit ö szeret és mellett lenni...
2017. nov. 28. 23:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És milyen gyakran járna el? Azért ez nagyon nem mindegy.
2017. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem egészséges. Nőként írom, szintén idősebb vagyok a páromnál, igaz csak 3 évvel, de 7 éve együtt, gyerek is van. A férjem zenész, sokszor megy úgy koncertre, hogy én nem tudok menni mert a gyerekre vigyázok. Cserébe én is megyek külön programokra. Nálunk ebből nincs féltékenység. Ha lenne, egyikünk sem lenne boldog és valószínűleg üldözném màs karjaiba a viselkedésemmel.


Itt a gond az, hogy nem bízik benned. Én leülnék ezt vele megbeszélni, viszont ha nem változik, lépnék, mert így nem tudnèk hosszú távon élni.

2017. nov. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de aki eltűri, hogy a párja ilyen undorító módon parancsolgasson neki, korlátozza és megszabjon neki dolgokat, az meg is érdemli. Én abszolút beteg dolognak tartom, de nem is tűrném, hogy így bánjanak velem, szakítottam is már emiatt. Bizalom nélkül semmi értelme, konrétan az a legfontosabb egy kapcsolatban.
2017. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Az általad írt idősebb nő fiatalabb férfi kapcsolatnál vélhetőleg nem 1-2-3 év korkülönbség van.


Egy ilyen kapcsolat teljesen másként működik mint egy normál, korban hasonlók kapcsolata.

Pl. ez a kérdés is a korkülönbségből adódik, annak ellenére,hogy az is lehet, a nő sosem volt éjszakai életet kedvelő.


Nekem ne mondja senki,hogy egy idősebb nőben ne fordulna meg a féltékenység a fiatalabb csajok irányában,főleg, ha adódik olyan helyzet amiben a találkozások ezt lehetővé teszik.Aki ezt tagadja,hazudik, vagy magát is becsapja.


Azt írod,hogy "éjszakai életet kedvelő VOLT", aztán folytatod,hogy amikor "elmegy az éjszakába". Tehát ez akkor azt jelenti,hogy még mindig előfordul az éjszakai bulizás, csak ritkában?


A nőben örökké benne lesz a kétkedés, ami előbb-utóbb hosszútávon megöli a kapcsolatot ha nem tudja leküzdeni.


Voltam hasonló kapcsolatban, és bár még véletlenül sem mutattam, de a gondolat,hogy ott van egy fiatalabb, akivel sosem vehetem fel a versenyt (bár nem is akartam) mindig bennem volt.

2017. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!