Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel hetek óta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel hetek óta az megy, hogy pár napig jól megvagyunk egymással, vágyunk egymásra, aztán benne történik valami és érzéketlen lesz, nem akar velem foglalkozni és azt mondja időt kér. Meddig gondolkodik még?

Figyelt kérdés
De eddig mindig amikor időt kért pár nap múlva írt hogy hiányzom neki, aztán napokig megint jól megvoltunk és kezdődött elölről. Szerintetek mi lesz ennek a vége? Lesz még ebből igazi kapcsolat, vagy többé már nem szeret? 17 évesek vagyunk, eddig nagyon szerettük egymást és kötődünk egymáshoz, viszont én már egyszer szakítottam vele, amivel nagyon megbántottam, de később mégis rájöttem hogy nekem csak ő kell, és nem megy nélküle. Lehet ez zavarta meg mert ő már elfelejtettem aztán felbolygattam az állóvizet, nem tudom

2018. febr. 12. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, nem akarod elhagyni. Szerintem döglődtök, csak senki nem meri kimondani. Az első komoly kapcsolatok ilyenek. Majd rájöttök, csak még elpocsékoltok rá pár hónapot, mire valamelyikőtök elég bátor lesz ahhoz, hogy egyedül legyen.
2018. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő sem akar elhagyni engem, egyelőre legalábbis. Nagyon remélem hogy rájön hogy szeret, hiszen így is hogy csak időt kér hihetetlen szomorúságot érzek férfi létemre, én nagyon szeretem őt.
2018. febr. 12. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Férfi létedre is érezhetsz fájdalmat, ez egy sztereotípia, felejtsd el!


A másik pedig az, hogy "rájönni" nem fog arra, hogy nagyon szeret. Bizonytalan a kapcsolatban és te is, ha egyszer már szakítottál vele. Hajlamos az ember a megszokást, szeretetet, kötődést, félelmeket belekeverni a képbe. Ez egy olyan tapasztalat, amit meg kell élni, mesélhetek én kívülről bármit. Mindenki átmegy rajta, ti is át fogtok. Az változó, ki mennyi időt öl bele, mielőtt őszinte lesz magához. Remélem, hogy nem 10 évet fogtok!

2018. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amíg tudok, én küzdeni fogok érte, igazából mióta szakítottam vele sokkal jobban szeretem mint azelőtt, de nagyon megbánthattam, talán ha ez nem lett volna most nem tartanánk itt. Igazából itt már csak rajta áll a dolog, de ha csak 1% esély is van arra hogy együtt maradjunk én reménykedni fogok.
2018. febr. 12. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek küzdesz? Ő láthatóan jól szórakozik veled...
2018. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia. Mert én voltam az aki először összetörte őt, majd én kerestem fel újra. Ha úgy csinálná ezt hogy nem szakítottam soha és soha nem bántottam, akkor hidd el leszarnám mert egy ilyen nő mit sem ér. Így viszont csak magamat okolhatom és ha mégis jól alakulna én leszek a szerencsés, nem ő.
2018. febr. 13. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ő viselkedése nem a te felelősséged!!! Ébredj fel!
2018. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár tudnék.
2018. febr. 13. 20:35
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!