Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha hetrol hetre, a het minden napjan parotok nem lenne a csaladdal?

Figyelt kérdés
Nem munkahely miatt, hanem mert parom kijelentrtte, a haverokkal jobban erzi magat mint a csaladdal. Minden nap megy delbe vagy 1 korul, es hazaer 9 korul. Vacsi utan csak a tv es telefon. Egyszeruen semmi kozos csaladi program, semmi beszelgetes. En miutan a hazimunkat elvegzem, a gyerekkel minden rendben, szuksegem volna a ferjem szeretetere, kozos beszelgetesekre. De sajna ez mind sehogy nem megy.
2018. febr. 14. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan kiadnam az utjat :D Kiraknam a cuccaival egyutt, majd valamelyik haver befogadja, ossze is hazasodhat veluk akar. (Vagyis, majd a jovoben tuti.)
2018. febr. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek ilyen családot, ott az a baj, hogy az első gyerek nagyon korán becsúszott, 21 évesek voltak és a srác még nem élte ki magát. Így most a 2 gyerek rovására pótolja.


Ja meg c.gány is, de nem tudom, hogy az mennyire számít lélektani állapotnak.

2018. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy ez a kapcsolat válaszúthoz érkezett. Le kell ülnötök, és normálisan megbeszélni, miert tartotok itt, mi lehet a gond, ki mit hibázott, hogy lehetne javítani. Már ha szeretnétek együtt maradni. Mert az is egy opció, hogy szétváltok. De valamit tenni kell, mert itt nagy bajok vannak. Azt sem.tartom kizártnak,hogy nem is haverokhoz megy ilyenkor, hanem más nő van képbe.
2018. febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rakerdeztem hogy van e valaki mas no akivel eppen talalkozgat esetleg irogat estenkent, de ezzel nagyon feltudom ot huzni, ettol rettentoen begurul, mert azt mondja noncs. Leulnek vele, de hozza kerdest sem tehetek fel a beszelgetes alkalmaval pl, mert azt mondja nem valaszol, az nem az en dolgom. Szoval miota vele vagyok, en kerdezni sem kerdezhetek. O bezzeg, telefonomba szetnez, nembaj mert nincs titkolnivalom, a masik hogy minden percemrol elszamoltat ha nem vagyok itthon.
2018. febr. 14. 00:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Reg kibaxtam volna. Ilyenre mi szukseg?
2018. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám a szűrét,kipakolnám a cuccait aztán viszlát. Ha ennyire nem lehet vele megbeszélni,és teljesen elhanyagol téged és a gyermekeiteket is akkor szerintem nincs rá szükséged. Durva,hogy a haverok fontosabbak mint a saját családja.Lehet hogyha kiraknàd őt utána máshogy állna a dolgokhoz
2018. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyent ferfi nem csinalhat. Miert turod el?
2018. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megmondta valtoztatni ne is probaljam ot meg, o ilyen. Kitenni nem teszem mert en lakok nala. Varom hogy leuljunk beszelgetni, eltudjam mondani mi is bant, hogyan elhetnenk boldogsagban. Hiszen o mondja, szeretne ha a gyerek jo csaladba nolne fel. Szep peldat lat szegenykem. Mindenaron boldog csaladot szeretnek reszemrol.
2018. febr. 14. 00:32
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát te függsz tőle, gondolom ő is tart el. Nem csoda, hogy elhatalmasodott rajtad.
2018. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem lesztek boldog család, mert a férjed s*arba sem vesz téged.
2018. febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!