Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a családdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a családdal együtt, ha olyan anyagi lehetőséget kapnátok az élettől, hogy szinte dolgoznotok sem kell ezután?

Figyelt kérdés

Csak a gyerek nevelésnek élnétek, vagy eljárnátok kikapcsolódni, esetleg utazgatni.

Sajnos rossz körülmények köztünk éltük eddig, de most teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit is lépjek!



2013. aug. 30. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem dolgoznál - csak úgy kedvtelésből - valamit, amit szeretsz, fél év után halálra unnád az életed. Mellesleg a gyereknek sem jó minta az, hogy nem kell dolgozni, minden "ingyen" van. Ettől függetlenül lehet utazgatni, szórakozni, amihez kedved van, mert megteheted.
2013. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Akkor se élnék csak a gyereknevelésnek, ha megtehetném. Számomra az élet ennél többet jelent. Dolgoznék, mert szeretek, szórakoznék, utaznék is. A munkát semmiképp nem adnám fel.
2013. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Én beiratkoznék fősulira, azt tanulnám, amit szeretnék, és aztán el is helyezkednék benne. :)
2013. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Mi vennénk egy kis földet, és igyekeznénk minél több mindent magunknak előállítani :)
2013. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ezek mind tök jó ötletek!

Én még nyelvet is tanulnék, meg olyat ami érdekel, mondjuk varrni.

2013. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Én a jelenlegi munkámat megtartanám, mert szeretem, de ha úgy alakulna később, hogy nem találnék hasonlóan jó munkát, akkor önkénteskednék egy állatmenhelyen. Persze az is lehet, hogy lenne pár hónap amikor szó-szerint SEMMIT nem csinálnék, de azt hamar megunnám.
2013. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Én hazautaznék, letenném a jogsit, aztán vissza ide:)
2013. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Mindenképp dolgoznék, maximum kevesebb órában kevesebb pénzért, így több lenne a szabadidőm. Egyrészt mert a pénzből sosem elég, másrészt mert kell az embernek, hogy ne legyen olyan unalmas és monoton.
2013. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

En elvegeztem ket fosulit, letettem a jogsit bejartam a vilagot nyelveket tanultam mindzet a szorgalmas munkambol.

Most az a munkam amit mindig is szerettem volna.

Mit kezdenek nagyon-nagyon sok penzel?

Nyitnek egy onnelato farmot egyedulallo raszorulo anyukaknak gyerekkel es megtanitanam oket egy szebb jobb jovore.

Beiskolaznam oket megtanitanam oket fozni olcson haztartast vezetni varrni himezni befotet eltenni kertet muvelni.

Kulon szulootthon tartozna a farmhoz.

2013. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én először is a családomon segítenék. A helyedben tanulnék, azt, amit szeretnék. Utána abban helyezkednék el. Nem adnám fel a munkámat, és utazgatnék is. Miért kéne csak a gyereknevelésnek élni?
2013. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!