Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt válaszolta a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt válaszolta a párom, hogy simán megy nélkülem. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Párommal már eléggé komoly a kapcsolatunk,5éve vagyunk együtt és úgy sejtem el is akar venni.

Mint minden pár, együtt szoktunk menni különböző helyekre.


Neki van egy "haverja" mármint nagyon ritkán beszélnek és még a múltkor ő mondta, hogy csak akkor keresi ha valamire szüksége van. Most meglepetésünkre meghívott az eljegyzésére.


Mikor ezt hallottam, hirtelen azt mondtam ki amit éreztem,hogy nekem nincs kedvem menni, a nővel sem vagyunk jóban, lenézi a mi társaságunkat és ha próbáltam vele barátkozni(néha ha együtt voltunk) teljesen ellenszenves volt. A testvére ráadásul nyomult a páromra. Erre a barátom könnyedén rávágja,hogy akkor ülök itthon, megy egyedül.


Ez nagyon rosszul esett tőle, hisz eddig mindig közösen döntöttünk az ilyesmiről, most meg se próbált ész érvekkel meggyőzni,hogy miért kellene mennünk, csak ő eldöntötte,hogy menni kell és nélkülem is simán menne.

Úgy érzem nem is számítok neki. Ti mit gondoltok erről, felfújom az egészet? 21n


2018. febr. 15. 02:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Fel. Legalábbis ha ez az egy alkalom volt ilyen. Minek győzködjön, ha elmondtad, hogy nem akarsz menni? Jogos akkor lenne, ha mondjuk nem is szólt volna a dologról, csak bejelenti előző nap, hogy ő megy az eljegyzésre.
2018. febr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Érthető, hogy nem vetted jó néven, amit mondott.

Ezeket a haverral kapcsolatos dolgokat még nem tudjátok megfelelően átbeszélni.

Én hivatkoznék arra, hogy maga mondta, hogy csak akkor keresi, ha kell valami. Megkérdezném, hogy most kinek és mi kell?

Mondanám, hogy meggondoltad magad, mégis mész.

Ez végülis egy eljegyzés, túl búbec dolgot nem csinálhat, ha igen, otthagyjátok a havert végleg.

A nyomuló csaj ügyében próbálj tájékozódni, ha ottvagy úgyse csinál/nak semmit. Ha kéne a csaj a párodnak, nem eljegyzésre menne utána, hanem amúgy levelezne, találkozna stb., de gondolom, nem ez a helyzet.

Érdekes, hogy azt mondta, üljél itthon, lehet, hogy Téged is félt, hogy lesz valami veled az eljegyzési bulin?

Amúgy szeretet meg béke legyen!

2018. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem az a lényeg,hogy mit akar a másik csaj,vagy féltékeny lennék, ezek nem érdekelnek..csak szemléltetni akartam,hogy nem is vagyunk jóban annyira velük.(A másik,hogy a szokás szerint majd mi is vissza kell hívjuk őket a mienkre, ha elmegyünk)

Az a lényeg,hogy neki tökmindegy,hogy ott vagyok vagy sem. Volt hasonló, ahova engem hivtak és neki nem volt kedve. Meghallgattam, elmondtam észérvekkel,hogy miért kellene mennünk, de ha nagyon nem akar, akkor nem fogunk menni. Egy pár vagyunk, közösen döntünk, figyelembe vesszük egymás érzéseit. Legalábbis ezt hittem. Ezért esik hihetetlenül rosszul, hogy ő ezt ilyen könnyedén veszi és simán elmegy nélkülem is ilyen helyre.

2018. febr. 15. 02:34
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
En ezt nokent sem ertettem soha, hogy csak azert mert egy par vagyunk, nekem milyen jogon kene beszabalyoznom a paromat ilyen modon, ha nem art azzal az x hellyel, ahova menni akar sem nekem, sem a kapcsolatnak, sem senkinek. Tok igaza van a parodnak, te nem akarsz menni, nem eroszak, majd csinalsz valami mast addig, o viszont szeretne elmenni. Ennek semmi koze nincs hozzad vagy az erzeseidhez. Ennyi erovel a sajat logikad alapjan te sem vagy ra tekintettel, es o ugyanugy megsertodhetne.
2018. febr. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazan ertem, mit kell azon kozosen eldonteni, ha az egyiknek nincs kedve menni valahova. Nalunk ez ugy van, ha kijelentem, hogy nincs kedvem valamihez, azt a masik tudomasul veszi, aztan ha megis meggondolom magamat maximum, akkor kozlom. Agybajt is kapnek, ha allandoan az ervelest kene hallgatnom, hogy miert is kellene tulajdonkepp kedvemnek lennie az adott programhoz.
2018. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
WC-re is együtt mentek? Meg is b@xódnék egy ilyen kapcsolatban, amiben érvelnem kell, h miért akarok hova menni és a másiknak miért kell velem jönnie. Bíróság ez vagy kapcsolat?! Ha egyikőtök nem akar menni, akkor mi ez, h a másik lehetne rá tekintettel és akkor ő is marad otthon?! Jesszusom.. Egymáshoz vagytok nőve? A párod is megsértődhetett volna. Neked most az a legnagyobb bajod, h a párod nem úgy táncol, ahogy te fütyülsz. Normális dolog, h vannak saját gondolatai és, h tud egyedül is dönteni.
2018. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarnék menni és nem is kellene mennem, akkor én örülnék.
2018. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen áron nem is kell kapcsolat...jézusom.
2018. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg fogalmazhatott volna kicsit empatikusabban.


Alapvető problémát viszont nem látok, te nem akarsz menni, ő akar menni, ezért te nem mész, ő pedig megy. Mindenki pontosan azt kapja, amit szeretne. Mi itt a gond, mi az a döntés, amit meg kellett volna hozni?

2018. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Ha te is kategórikusan jelentetted ki, miért vársz mást?
2018. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!