Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom elmegy a közös barátainkkal öt napra nélkülem is?

Figyelt kérdés
Nem tudtam menni csak a hétvégére, mert tanulnom kellett, de a barátom ennek ellenére elutazott velük simán öt napra, pedig előtte már egy hétig nem is találkoztunk, mert akkor meg a családjával utazott el, ahova szintén nem tudtam menni, mert nagyon nehéz vizsga előtt voltam. ( komolyan mondom, ha tudtam volna menni mentem volna, de nem buktattam meg). Vasárnap hazajött, hétfőn meg ment tovább.

2017. dec. 6. 10:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*nem bukhattam meg
2017. dec. 6. 10:03
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Az én barátom nem menne el nélkülem 5 napra, de még 2-re se..

Pedig mi minden nap találkozunk, együtt élünk. :)


De lehet, hogy ez csak nálunk van így..

2017. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinél más a normális. Én nem mentem volna a haverokkal, főleg, ha előtte sokáig nem találkozom veled.
2017. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Bilincs van rajta? Vagy rács a szobája ajtaján?

Ha nem akkor lehet saját élete és önrendelkezési joga.

Egy kapcsolat sem börtön, ne zárd be, mert annak nem lesz jó vége.

2017. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Én megérteném a páromat is. Neki is van szüksége a kikapcsolódásra és az utazásra, családdal és barátokkal is. Nem gondolom, hogy akkora törést okozott volna pl. a mi kapcsolatunkban, ha nem találkoztunk volna kb. 2 hétig (durvább vizsgaidőszakban volt, hogy egy hónapig nem találkoztunk vagy heti max. fél órára). Én picit önzőségnek gondolom ezt a te részedről, hogy ezen picsogsz, "dögöljön meg a szomszéd tehene is" effektusnak.
2017. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Lehet úgy gondolta, ha tanulnod kell és inkább nem zavar, akkor mindegy, hogy otthon marad vagy nem. Azt nem várhatod el tőle, hogy egyedül otthon üljön ő is, mert te tanulsz. Nekem voltak olyan vizsgáim, hogy reggel felkeltem leültem a könyvhöz este meg lefeküdtem, közben meg csak ettem és fürödtem. Koncentrálj a tanulásra! Tartja veled telefonon a kapcsolatot, vagy chateltek? Én elhiszem, hogy rosszul esik, hogy nem lehetsz velük, de szerintem ne haragudj rá ezért, ha amúgy meg szeretitek egymást, még sokszor el tudtok menni majd együtt is.
2017. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Igen, szerintem teljesen normális, mi is utazunk évente 1-2 alkalommal egymás nélkül, akár egy hétre is barátokat látogatni vagy fesztiválra (nem ugyanazt a zenét szeretjük). Meg szoktuk beszélni az időpontokat, hátha a másik tervez valami fontosat akkorra, de egyébként soha nem volt ebből gond. Őszintén nem értem, mi a problémád, főleg, hogy tanulnod kellett elvileg, szóval nem volt létszükséglet a jelenléte..
2017. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Miert ne menne? En ebben nem latok semmi rosszat. Meg 5000 ezer masik napot egyutt lehettek. Ezen nem mulik semmi.
2017. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is normális. Ha neked tanulni kellett sok időt nem tudtatok volna úgyse közösen lenni meg így legalább biztos a tananyagra koncentráltál a pasid helyett. Én is mentem már hasonlóan nyaralni, munka miatt pár nappal később tudtam csatlakozni, engem nem zavart hogy a párom a többiekkel korábban elutazott. De ha téged ennyire zavar beszéld meg vele a dolgot.
2017. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Normális. Gondolom találkozni se nagyon tudtatok mert tanultál. Akkor miért ne ment volna el? Szolidaritásból? Ha már neked sz.r, neki se legyen jó?
2017. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!