Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek, ha nagyon megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha nagyon megbántjátok a párotok?

Figyelt kérdés
Hogyan teszed jóvá? Tepersz érte?
2018. febr. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

A világ legegyszerűbb, legjobb módját választom: bocsánatot kérek tőle és megbeszélem vele.


A békülősszex vagy ajándék csak arra elég, hogy eltusoljam a dolgokat.


21L

2018. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem teszek
2018. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy egyes írta, bocsánatot kérek tőle, ha nem akartam bántani, hogy tudja, nem akartam bántani. Ha bántani akartam, akkor nem kérek bocsánatot, hogy szerencsétlen tudjon róla legalább, hogy hosztilis vagyok vele szemben.

31/f

2018. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Bocsanatot keres es megbeszeljuk, nem teperek, mert nem durcas kisgyerekekkel jarok.
2018. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsôvel. Teperni? Nem vagyok már tini ;)
2018. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!