Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, szoktatok fantazialni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, szoktatok fantazialni, vagyakozni?

Figyelt kérdés

4 eve vagyok egyutt a baratommal. Tobbszor azon kaptam hogy nezeget a barati tarsasagabol 1 lanyt facebookon. Legalabb heti 2x. Egyszer rakerdeztem hogy osszejonne e a csajjal es ugy definialta a lanyt hogy szamara o a fullos kategoria, az elerhetetlen lany. Minden fiuval megesik, hogy van 1 ilyen lany az eleteben aki utan vagyakozik, esetleg szex kozben fantazial rola? En azota sem tudok tovabblepni ezen a kijelentesen es mar ott tartok hogy ezek a gondolatok vele kapcsolatban ranyomjak a belyeget a mindennapjaimra, allandoan szomoru vagyok mert ugy erzem nem vagyok eleg jo. Amiert nem szakitok:a baratom latszolag szeret, sokat babusgat, tervezi a kozos jovonk, emlegeti hogy hol vegyunk hazat, hany gyerekunk legyen.. Viszont ha szexre kerul.. Az onbizalmamnak megint oda.. Csokolozunk es fel sem all neki.. Ezt mar szova is tettem hogy rosszul esik, gondolom azota meg jobban rastresszel

.. Ordogi kor.. Mit gondoltok, mit csinaljak?


2018. febr. 20. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A párom számára én vagyok az álomnő, fullos vagyok neki. Tuti megnéz más nőket is az utcán, de én is megnézek más férfit. De nem nézeget rendszeresen más nőket facebookon se sehol. Nem vágyik másra, csak rám.

Ez lenne a normális. Ezzel nagyon megaláz téged. Valami vicc, amit csinál. Nagyon beszéld ezt ezt át vele, mert ez rohadtul gáz. Kb sárba tipor téged.

2018. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem szeretnélek elkeseríteni, de lehet, hogy MOST a jövőtöket tervezi, de az a jövő nem sok jót tartogat.

Az oké, hogy megnéz más nőket is, de az már teljesen más kategória, ha ugyanazt a lányt nézegeti rendszeresen és fantáziál róla. Ez idővel nem jobb, hanem rosszabb lesz.

Ezzel a a kapcsolatotokat, a nőiességedet és önbecsülésed alázza meg!

Tervezze egyedül akkor a jövőjét. Minimum, hogy megbeszéled vele és választás elé állítod.

2018. febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Az en pasimnak se all fel siman csak csolozastol

Es?

Nem feltetlen mukodnek ugy a pasik h egy gondolat es all a cerka.


Amugy meg magadnak krealod a problemat, feleslegesen. Addig porgeted amig a vegen megutalod, pedig semmi rosszat nem tett. Azt meg ugyan mond mar el h neked nem volt olyan gondolatod h egy fullos pasi lattan megnyaltad a kepzeletbeli szad? Dehogynem! Max tagadod. Mert ugy illik!


Szal tedd le ezt a szart es orulj h jovot tervez veled.

2018. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy nem úgy néz már rád, mint az elején! Szerintem veri a farkát is a csaj képére. Hamarosan vége a kapcsolatotoknak.
2018. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden egészséges férfi fantáziál... ebben nincs semmi. Én is szoktam mondani a páromnak, hogy egy kegyetlenül szép csajt láttam ma a ...- van. A baj ott van, hogy ti távolodtok, leépülés jelei vannak a kapcsolatban. Te problémát csinálsz abból, amiből nem kéne, de ez azért van, mert nem jó a kapcsolat. Ugyanez a párodra is igaz.

Beszéljétek át az egészet, minden szempontból. Egyenlőre ne csináljátok gyereket...ha mindketten tudtok, akartok változtatni és energiát vinni a kapcsolatba, akkor még happy end is lehet belőle.

2018. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nő a naiv nő, aki úgy gondolja hogy a baratja nem fantazial mas nokrol.aki lehet akar a baratnojenek a huga, baratnoje, vagy a barati tarsasagabol 1 lany is... Mint az en esetemben. Erre az egeszre ugy jottem ra, hogy kutakodtam a facebookjaban es az elozmenyeknel lattam hogy nezegeti. Ha nincs tolem ez a lepes, akkor abban a tudatban lennék, hogy nincs semmi problema kettonk kozt, mert egyebkent odaado velem, mindenben segit, szeretget, olelget, ha rossz a kedvem felvidit... Ez a kettosseg, hogy ugy erzem szeret de kozben tudom hogy mas lanyt is nezeget.. Egy olyan erzest szul bennem, amit nem tudok hova tenni..
2018. febr. 20. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gáz hogy egy szenvedélyes csókolózástól nem áll fel a pasid cerkája. Annak is gáz aki írta előttem hogy az ő pasijának sem. Én eddig minden pasinál el tudtam érni hogy a csóktól már állt neki. És én ezért arra gondolok hogy már nem vágyik rád azért nem áll fel neki. Az meg hogy tervezi a jövőtöket még nem jelent semmit. Exem is tervezte közbe mással os dugott.
2018. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát összegezzük a helyzetet:

- elkezdtél valamiért kutakodni a barátod után, az előményeit átnézegetni: magyarul annyira nem teljesen f*_sza minden, ha ezt csináltad.. Az okét te tudod, hogy alapból önbizalomhiányos és féltékeny vagy, vagy csak most lettél az


-Majd rátalálsz erre a lányra, bekérdezed a barátodtól, aki nem is tagadja, ami nem feltétlenül baj, de egyenesen olyan szavakat hazsnál, minthogy "szamara o a fullos kategoria, az elerhetetlen lany."


Most hiába kedzted el mentegetni a helyzetet, meg elbagatellizálni, hogy ja, de minden férfi ezt csinálja meg stbstb...

Igen, van, hogy megtetszik más is külsőre, de nem mindegy, hogy valakit folyton nézegetünk, az eszönket jératjuk rajta, és az sem midnegy, hogy mindezt úgy reagálja le, hogy ő a number one, igen, ez van..


Nem kell etagadni, mondhatta volna azt is, hogy semmi komoly, csak szimpatikus neki, vagy valóban jó külsőre, de neki TE KELLESZ! ÉS mondjuk ezután visszavesz mert kapcsol, hoyg ez gáz, és nem csorgatja a nyálát más csajra, miközben ott vagy mellette.


A magam helyzetéből tudok amúgy kiindulni:

igen, a férfiak sem vakok, előfordul ilyen. Nekem is volt egyszer, hogy rosszul esett és kifakadtam a barátomnak. Tudom, hoyg bejött neki a csaj, mert kb hasonló kaliberű volt hozzám, és ÉN vagyok neki az etalon! Eleve a hozzámhasonló lányokróül tudom, hoyg bejönnek neki. Meg is nyugattott, hogy bocsi, meg ezt ne vegyem komolyan, csak haverjával küldözgettek egymásnak jó nőket, de engem nem pótolhatna sem ő, sem más, ne legyek bolond, mert nem érdkli úgy más.


És ez így is volt.

6 éve vagyunk együtt, ennek már 3 éve. ÉS a páromnak a mai napig feláll 6 év után már csak attól, ha megcsókolom.


Az, hogy ez neked rosszil esik, teljesen normális dolog, mert a reakcióján csak még jobban kiakadt volna minden normális önbecsülésű ember szerintem... Elképzelni nem tudom, hogy iylt monjon az adott párom, hogy ő a fullos, az elérhetetlen lány.. Lol. Nyíltan epekedik más után. Ez igen.


Mot gondolj már bele, ha te csinálsnál ilyet egy haverjával...

"Bocs szívem, igen, folyton nézegetem a Dani képeit, de nekem ő a fullos pasi, az eérhetetlen srác az életemben. - De azért szeretlek."


Ha szexelnétek is, de nem áll fel neki, meg igenis gond, gondolom fiatalok vagytok...

2018. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!