Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtök más pasi s*ggét nyalná mindenki előtt?

Figyelt kérdés
Bnőmmel gondok vannak. Nagyon idegesítően viselkedik annak ellenére, hogy finomabban már többször figyelmeztettem. Megismert egy csávót aki már lassan minden közös baráti összejövetelen díszvendég, igaz igazából senkit nem is ismert egy csajon kívül, de behízelegte magát. Bnőm meg teljesen rácuppant, már másoknak is feltűnt. Folyton vele akar beszélgetni, bármit mond a csávó kb egyetért vele, röhögcsélnek meg folyton dicséri, hogy milyen kedves, milyen jófej, milyen más, milyen jó humora van (nem), itthon nekem is mondta már, nagyon idegesítő. Mondtam neki, hogy fejezze be mert nekem gáz. Aztán még ő sértődött be. Múltkor azt hittem már megbeszéltük, erre bekóstoltam a srácot egy epésebb megjegyzéssel azzal kapcsolatban, hogy nem eszik húst, erre barátnőm mindenki előtt bevédte, hogy ne okoskodjak bele olyanba amihez nem értek, halotti csend is lett utána nagyon kínos volt fogtam magam aztán elmentem hamar, aztán persze bocsánatot kért és most béke van. De ha legközelebb ilyen lesz mit csináljak? Legszivesebben szétrugdosnám a csávót. Bnőmet nagyon szeretem és minden jó volt eddig vele a kisebb vitákon kívül, már két és fél éve együtt vagyunk. De amennyire én látom sztem odavan a srácért és ez nagyon fáj, mit tegyek? El kéne beszélgetnem a gyerekkel?
2018. febr. 23. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de az eddigiek alapján ez nem a srác hibája, hanem a barátnőd vesztette el tőle a realitásérzékét.
2018. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

A gyerek nem tartozik elszámolni neked. A nődnek van. A helyedben én szélnek ereszteném. Esetleg ultimátumot adnék neki.

31/f

2018. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Elszámolni valója *
2018. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

"bekóstoltam a srácot egy epésebb megjegyzéssel azzal kapcsolatban, hogy nem eszik húst"


Mekkora fszfej vagy. Dobd a csajt és hagyd, hogy összejöjjenek. Mindenki jobban jár.

2018. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Oszt' még a kérdező a faxfej. Szuper vagy négyes.

31/f

2018. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Igazán gyerekes lenne a srácot bántani, mikor a barátnőd aki oda és vissza van érte. A barátnőd, aki nem érzi viselkedését visszásnak. Annyira oda van érte, a kapcsolat végét is jelentheti. Elbeszélgethetsz vele, még is mit, kit szeretne. Érzései oda húzzák, max elbúcsúztok egymástól.
2018. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Kívánj sok sikert ahhoz az ürgéhez. Ha velem ilyen tiszteletlenül beszélne egy nő, főleg mások előtt, már önmagában ezért repülne.
2018. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Az étkezési szokását kritizálni valakinek b.unkóság. Én sem eszek húst, kiütnélek fél perc alatt, ha rám oltanál ilyet és, ha csak az erőviszonyokat nézzük. Viszont igazad van, gáz, amit művel a barátnőd. Már mozgatja a fantáziáját az új bak, a helyedben ultimátumot és ezzel esélyt adnék neki az irántam érzett szerelem, szeretet bizonyítására, ha nem változik semmi pár hét alatt, akkor bizony ott hagynám, mint eb a sza(ha)rát.
2018. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem a sráccal kellene elbeszélgetni, hanem az tenyérbemászó stílusú leányzóval.
2018. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
"ne okoskodjak bele olyanba amihez nem értek, " hát ne is. A leírásodból én tökre megértem a barátnődet, hogy nálad jobbra vágyik, azt jól látod, hogy valószínűleg meg is találta. Te meg miről beszélgetnél a gyerekkel - szakíts most, vagy várd, míg a a barátnőd megteszi.
2018. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!