Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ha a barátnőtök egyik lakótársa pasi?

Figyelt kérdés

Két jó barátommal élek együtt, egy lánnyal és a bátyjával. Kiskorunk óta ismerjük egymást, mikor 4 éve el kellett költöznünk az egyetem miatt, az ő lakásukba költöztünk (nagymamától örökölték) Három szobás, azóta is együtt élünk. Nekem egy komoly kapcsolatom volt, őt nem zavarta, a srác barátnőin sem vettem még észre, hogy ferdén néznének rám. Most van egy új kapcsolatom. Ő féltékenykedik. Próbáltam meggyőzni, hogy nincs köztünk semmi, soha nem is lesz, de azt mondja nem érti miért nem költözök el. Mondtam hogy egyrészt, itt csak a rezsibe kell beszállnom, így nagyon jól jövök ki anyagilag, másrészt a barátaim, normális emberek, nem fogok olyannak összeköltözni akit nem tudok milyen egy fedél alatt lakva, ha ez már bejött.

Továbbra is állítja, hogy normális a kérése, egyik haverja sem "engedné"



2013. jan. 12. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem, mert a kapcsolat alapja ugye a bizalom, és ha már régóta együtt éltek és nem volt semmi elhinném h nem is lesz, tehát nem zavarna
2013. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség! Én is laktam pasival és soha eszembe nem jutott úgy nézni rá, se neki rám. Pedig jó pasi volt, a barátnői el voltak tőle ájulva mikor egyszer átjöttek. De én soha nem úgy néztem rá. Talán mert a lakótársam, de eszembe se jutott soha, hogy bármi lehetne köztünk. Pedig én vadidegenként költöztem be.

21/L

2013. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*barátnőim
2013. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavarna és féltékeny lennék....kövezzetek meg de valószínűleg én szakítanék is emiatt...Tudom, lehetne modernebb a felfogásom, de ez van....előbb-utóbb úgyis történni fog valami, 90%-ban történni szokott, egy átmulatott este, vagy lazábbra eresztett nap után.....hadd ne részletezzem....szerintem túl naiv aki ilyenkor nem gyanakszik valamennyire....
2013. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!